Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowoczesne płyty do konstrukcji 3D

Nowoczesne płyty do konstrukcji 3D

Firma API.PL wprowadziła do swojej oferty nowoczesne, ekologiczne płyty Re-board z włókien naturalnych, przeznaczone do tworzenia przestrzennych konstrukcji użytkowo-dekoracyjnych i reklamowych. Jak podaje dystrybutor, materiał ten jest bardzo lekki i wytrzymały, bezpieczny dla otoczenia, dostępny w dwóch wersjach (Basic i Premium), a druk na nim dorównuje jakości opakowań towarów luksusowych.

Płyty Re-board są dostępne w postaci pociętych elementów projektu lub płasko pakowanych materiałów. Po zadrukowaniu można z nich tworzyć różnego rodzaju konstrukcje 2D i 3D – m.in. ekologiczne lady recepcyjne, stoliki, stołki, ekspozycje wystawiennicze, dekoracje witryn sklepowych, stoisk targowych, elementy wyposażenia wnętrz biurowych.

Materiał ten składa się z dwóch warstw tektury połączonych rdzeniem papierowym o opatentowanej strukturze, zapewniającej wysoką sztywność i trwałość całej płyty. Płyty zawierają kleje na bazie wody (są pozbawione chemicznych, szkodliwych dla organizmu klejów CFS). Co więcej materiał ten można poddawać recyklingowi nawet siedmiokrotnie. Płyty można zadrukowywać w technologii druk UV na drukarkach stołowych, lakierować wybiórczo i laminować, a także ciąć na stołowych ploterach tnących, sztancować, perforować i nacinać w sposób umożliwiający złożenie ich do docelowej formy.

Re-board Basic to płyta wykończona białą powłoką po obu stronach płyty (jest ona wykonana w 100% z odzyskanych włókien pochodzących z krajów nordyckich). Druga wersja produktu – Premium – ma gładką i szczególnie wzmocnioną wierzchnią warstwę (z pierwotnych włókien), co umożliwia „ostre” składanie i wymagające wykończenie. Można ją zadrukowywać cyfrowo i wykańczać na ploterach tnących. Jakość druku (odwzorowanie kolorów, czytelność napisów, wysoki kontrast) dorównuje opakowaniom towarów luksusowych.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.