Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe plotery Artemis w ofercie firmy Atrium

Nowe plotery Artemis w ofercie firmy Atrium

Artemis A180 Eco

Jak informuje firma Atrium, jej oferta urządzeń do druku wielkoformatowego zostanie w najbliższym czasie wzbogacona o nowe plotery: hybrydowy LED UV Artemis Hybrid 180 oraz ekosolwentowy Artemis A180 Eco. Ploter Artemis 1,8 m to hybrydowa drukarka do druku bezpośrednio na materiałach zarówno sztywnych, jak i giętkich z roli na rolę. Technologia LED UV pozwala drukować na materiałach nietypowych, wrażliwych na wysoką temperaturę: szkle, ceramice, metalu, tekturze, skórze, tapetach, foliach, PVC, PP, PE.

Artemis Hybrid 180

Artemis A180 to nowy ploter ekosolwentowy w ofercie Atrium, wyposażony w głowice Epson i3200. Maksymalna szerokość druku wynosi 1,8 m, maksymalna rozdzielczość – 1610 dpi, zaś prędkość aż 55 m2/h. Ploter ten sprawdzi się w druku pełnokolorowych grafik reklamowych i wystawienniczych, elementów wyposażenia wnętrz, oznakowaniu informacyjnym, aplikacjach samochodowych i wielu innych.

Premiera wspomnianych maszyn odbędzie się podczas najbliższego dnia otwartego, organizowanego w siedzibie firmy Atrium i Ikonos w Opolu w terminie 30 listopada br.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (2 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.