Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe modele laserowych maszyn drukujących średniej klasy

Nowe modele laserowych maszyn drukujących średniej klasy

Revoria Press SC170/180

Firma Fujifilm poszerzyła portfolio urządzeń laserowych z serii Revoria o dwa modele – EC1100 i SC170/180. Mieszczące się pod względem ceny i wydajności pomiędzy flagowym rozwiązaniem PC1120 i podstawowym modelem ApeosPro C, nowe urządzenia podkreślają zaangażowanie producenta w dostarczanie indywidualnych rozwiązań nie tylko dla drukarni komercyjnych, ale także do wewnętrznych operacji drukowania, centralnych działów reprograficznych i mniejszych drukarni cyfrowych. Maszyny można zobaczyć w Fujifilm Print Experience Centre w niemieckim Ratingen.

Revoria Press EC1100 to wszechstronna produkcyjna maszyna drukująca, która potrafi drukować w wysokiej rozdzielczości z wyższymi prędkościami produkcji. Maszyna jest w stanie obsłużyć szeroki zakres zastosowań. Drukuje z prędkością do 100 str./min zarówno na papierze powlekanym, jak i niepowlekanym. Obsługuje różnorodne zlecenia – od cienkich składanych ulotek po grube wizytówki, mieści dłuższy papier o większej gramaturze (350 g do 660 mm, 300 g do 864 mm), jest w stanie szybko zadrukowywać koperty bez konieczności stosowania dodatkowego utrwalacza. Maszyna oferuje 10-bitowe przetwarzanie dające do 1024 półtonów (zamiast 256 osiągalnych w systemie 8-bitowym), co oznacza dodatkową kontrolę i wyższą jakość reprodukcji. Co więcej, na obrazach i grafice wektorowej jest stosowana korekcja podziałki, wiernie odtwarzając drobne odcienie, gradacje kolorów i subtelne przejścia między kolorami (to szczególnie przydatne podczas drukowania gradientów kolorów, odcieni skóry i cieni). Ponadto laser VCSEL-ROS zapewnia rozdzielczość druku 2400 dpi, a energooszczędny toner EA-Eco (Emulsion Aggregation Eco Toner) osiąga doskonałe rezultaty na papierze powlekanym lub niepowlekanym, dostarczając wysoką jakość druku porównywalną z drukiem offsetowym.

Revoria Press SC170/180 to bardziej kompaktowa, choć nadal wysokowydajna maszyna, która potrafi drukować w wysokiej rozdzielczości. Dzięki wszechstronnej obsłudze nośników, w tym długiego i ciężkiego papieru, a także szerokiej gamie wykończeń, jest to idealna, kompaktowa maszyna drukująca do wielu różnorodnych zastosowań. Zapewnia prędkość pracy do 80 str./min i doskonale radzi sobie z uzyskiwaniem doskonałych rezultatów na różnych rodzajach i gramaturach papieru. Jej wszechstronność dorównuje modelowi EC1100, zapewniając wysokiej jakości wyniki na różnych nośnikach. Maszyna obsługuje szeroki zakres rozmiarów papieru, od 148 × 98 mm (mniejszy niż pocztówka) do papieru banerowego 1200 × 330 mm. Inserter wieloarkuszowy do druku banerów może drukować długi papier jednostronny mierzący od 660 × 330 mm do 1200 × 330 mm, w zależności od konfiguracji, oraz długi papier dwustronny do 864 × 330 mm.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.