Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowa maszyna dla branży opakowań giętkich

Nowa maszyna dla branży opakowań giętkich

Comexi, dostawca rozwiązań do produkcji opakowań giętkich, wprowadza na rynek zaawansowaną maszynę do druku fleksograficznego – F2 Origin. Jak podaje producent, została ona zaprojektowana, aby „na nowo zdefiniować standardy doskonałości druku”. Światowa premiera urządzenia będzie miała miejsce podczas wydarzenia „Proste przygotowywanie płyt drukowych i produkcja na czas” (Effortless Plate Making and Timeless Production), które zaplanowano 8 listopada br. w Centrum Technologicznym Comexi w Gironie. Współorganizatorem spotkania pokazującego cały proces produkcyjny jest Asahi, specjalista w dziedzinie wodnowymywalnych płyt neutralnych dla środowiska.

Jak anonsuje Comexi, ośmiokolorowa, wysokowydajna maszyna fleksograficzna F2 Origin wyróżnia się łatwością obsługi i ergonomią, wysoką jakością druku oraz licznymi funkcjonalnościami (od zautomatyzowanego systemu przewijania, przez precyzyjny, wysokowydajny druk, po system 100-procentowej inspekcji), dzięki czemu możliwa jest konfiguracja urządzenia najbardziej dopasowana do potrzeb użytkownika. Nowy model drukuje z prędkością do 400 m/min na wstędze o szerokościach 870 / 1070 / 1270 mm i zapewnia zminimalizowanie ilości odpadów oraz bardzo szybką zmianę zadania. Co istotne, maszyna jest wyposażona w nowo opracowany, efektywny system suszenia, który umożliwia korzystanie z farb bez rozpuszczalników, co dodatkowo podkreśla wszechstronność urządzenia.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.