Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowa biblioteka struktur i wytłoczeń oprogramowania RIP do ploterów gadżetowych LED-UV

Nowa biblioteka struktur i wytłoczeń oprogramowania RIP do ploterów gadżetowych LED-UV

Jak informuje firma Atrium Centrum Ploterowe, dystrybutor ploterów tnących Mutoh w Polsce, do oprogramowania RIP Mutoh VerteLith wprowadzono nową funkcję. Udostępniony w ostatnim czasie przez producenta film prezentuje nową bibliotekę struktur i wytłoczeń Mutoh RIP VerteLith, gdzie można znaleźć bogate źródło około 100 różnych tekstur i możliwości dobieraniem wytłoczeń (zdobienia gadżetów, lakierowania).

Biblioteka ułatwia pracę z drukarkami do gadżetów LED-UV Mutoh XpertJet 461UF i 661UF, które powiększą możliwości zdobienia przy druku na różnego rodzaju gadżetach, co jest niezwykle istotne w szeroko pojętym biznesie reklamowym, gdzie liczy się efekt i możliwości wykorzystania drukarki pod konkretne, spersonalizowane zamówienia. Dostęp do usługi uzyskują wszyscy nabywcy ploterów gadżetowych Mutoh, poprzez specjalną stronę internetową Mutoh Club.

Więcej szczegółów można dowiedzieć się ze strony Atrium Centrum Ploterowe oraz ze wspomnianego filmu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.