Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Mimaki podczas targów PSI i Viscom 2019

Mimaki podczas targów PSI i Viscom 2019

Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów do cięcia, prezentuje portfolio swoich produktów podczas trwających właśnie w Messe Düsseldorf targów viscom oraz równolegle odbywających się Europejskich Targów Przemysłu Artykułów Reklamowych – PSI (8–10 stycznia 2019 br.).

W przestrzeni targów PSI firma Mimaki pokazuje trzy z jej drukarek cyfrowych zaprojektowanych specjalnie na potrzeby rynku produktów promocyjnych (dzięki wałkom obrotowym mogą bezpośrednio drukować na przedmiotach o cylindrycznym kształcie). Są to płaskie drukarki UV: modele UJF-3042 MkII (pokazywana wraz z opcją Kebab plus biały atrament), UJF-6042 MkII (drukująca na produktach o grubości do 153 mm, pokazywana wraz z opcją Jonizator plus biały atrament, umożliwiająca zadruk na matowym czarnym papierze) oraz Mimaki UJF-7151plus (małoformatowa przemysłowa drukarka atramentowa UV typu flatbed).

Na stoisku targów viscom Mimaki prezentuje „na żywo” swoje rozwiązania do druku przeznaczone dla firm działających w różnych sektorach. Są to m.in. plotery drukująco-tnące UCJV300-75 i UCJV300-160, oferujące możliwość druku czterowarstwowego (np. kolor – czarny – biały – kolor), co pozwala na tworzenie grafik do zastosowań z podświetleniem. Zintegrowana funkcja cięcia umożliwia wielkoseryjną produkcję etykiet, naklejek, wyklejek wystawowych, grafik podłogowych, sklepowych materiałów reklamowych, oznakowań pojazdów, opakowań, prototypów itp. na jednym urządzeniu. Biały atrament o podwyższonej nieprzezroczystości pozwala w jednym przebiegu tworzyć grafiki po obu stronach podłoża, np. na szybie lub pleksi. Pokazywana jest także sublimacyjna drukarka termotransferowa do druku na tkaninach – TS55-1800. Jednym z głównych elementów tego modelu jest opcjonalny moduł Mini Jumbo Roll, który może w sposób ciągły podawać do drukarki 2500 mb papieru termotransferowego.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Award 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Technologia ta, dostępna w ramach pakietu Flexcel NX Print Suite do opakowań giętkich, rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.