Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Łatwiejsze tworzenie profesjonalnych projektów graficznych

Łatwiejsze tworzenie profesjonalnych projektów graficznych

Dostępna jest już nowa wersja oprogramowania Canon PosterArtist – aplikacji sieciowej służącej do tworzenia profesjonalnych plakatów, banerów, ulotek i innych projektów graficznych do użytku prywatnego lub biznesowego. Wersja v1.1 umożliwia dwustronne drukowanie, a także zawiera nowe szablony, które jeszcze bardziej wspomogą kreatywność użytkowników.

PosterArtist v1.1 współpracuje z biurowymi urządzeniami wielofunkcyjnymi Canon z rodziny imageRUNNER ADVANCE DX, imageRUNNER, i-SENSYS X oraz imagePRESS C270. Oprogramowanie jest także kompatybilne z drukarkami i-SENSYS, urządzeniami do druku wielkoformatowego imagePROGRAF oraz drukarkami domowymi serii PIXMA.

Oprogramowanie PosterArtist w wersji 1.1 pozwala użytkownikom tworzyć ulotki dla sklepów, karty dań dla restauracji i wiele innych projektów. Dzięki połączeniu druku dwustronnego z opcją wykorzystywania zmiennych danych, możliwe staje się wydajne tworzenie dwustronnych projektów personalizowanych (na przykład certyfikatów). PosterArtist importuje dane z arkusza kalkulacyjnego i samodzielnie umieszcza je w projekcie.

Jennifer Kolloczek, European Planning, Marketing & Innovation Senior Director, Production Print w Canon Europe, komentuje: „W epoce zmęczenia cyfrowego druk przemawia do odbiorców poprzez zmysł dotyku. Atrakcyjne wydruki, zwłaszcza personalizowane, mogą z łatwością przebić się przez szum cyfrowy, pomagając markom skuteczniej komunikować się z odbiorcami. Nowa wersja PosterArtist cechuje się intuicyjnym interfejsem i obecnością nowych szablonów, dzięki którym użytkownicy mogą tworzyć atrakcyjne dwustronne projekty”.

Canon znacząco zwiększa liczbę dostępnych szablonów dla projektów takich jak ulotki, karty dań, kalendarze czy kolaże zdjęciowe. Dodatkowe opcje dwustronnych projektów pozwalają wygodnie dostosować do siebie obie strony przyszłego wydruku.

Wersja 1.1 zawiera także narzędzie Auto Photo Fix, dzięki któremu można w prosty sposób poprawiać kolorystykę i jasność zdjęć, oraz sporą liczbę nowych clip-artów, wliczając w to ilustracje przypominające pismo odręczne.

Oprogramowanie dostępne jest na stronie https://posterartist.canon/.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.