Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Grupa Saica zainstalowała nowy model maszyny drukującej

Grupa Saica zainstalowała nowy model maszyny drukującej

Saica Group, firma specjalizująca się w produkcji opakowań z tektury falistej, zainstalowała w jednym ze swoich zakładów w hiszpańskim mieście Viana maszynę HP PageWide C550 – zaawansowane urządzenie do druku cyfrowego bezpośrednio na tekturze falistej. Inwestycja ma zapewnić sprawną realizację coraz liczniejszych zamówień na mniejsze nakłady i niestandardowe projekty opakowań z tektury falistej.

Maszyna C550 jest następcą modelu C500, ale oferuje zwiększoną wydajność. Osiąga prędkość druku 90 m/min i została zaprojektowana, by wspierać przetwórców tektury falistej, którzy do tej pory korzystali z analogowych technik druku. Wykorzystuje technologię HP Thermal Inkjet oraz atramenty na bazie wody, aby zapewnić spójną jakość druku offsetowego przy dużych prędkościach produkcyjnych.

Jak podaje Saica, inwestycja w to najnowsze przemysłowe rozwiązanie z serii PageWide pozwoli firmie poszerzyć ofertę o rozwiązania cyfrowe, a co za tym idzie – zaoferować swoim klientom krótszy czas wprowadzania produktów na rynek, krótkie terminy realizacji zamówień i zrównoważone, spełniające wymogi sektora spożywczego opakowania drukowane cyfrowo. Ponadto ta jednoprzebiegowa maszyna otworzy przed iberyjskim zakładem nowe możliwości dzięki zdolności do zadruku wysokiej jakości opakowań na powlekanych i niepowlekanych podłożach.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.