Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Gama taśm antyadhezyjnych dla branży opakowań

Gama taśm antyadhezyjnych dla branży opakowań

Essentra Tapes, globalny producent rozwiązań w zakresie taśm do opakowań, które otwierają, zamykają, informują i chronią, wprowadza na rynek nową gamę papierowych taśm antyadhezyjnych na bazie silikonu – Easyliner. Chronią one lepką powierzchnię produktów samoprzylepnych przed przedwczesnym sklejeniem. Produkty z tej serii są przeznaczone przede wszystkim do opakowań stosowanych w branży e-commerce.

Easyliner to kompleksowe rozwiązanie (w połączeniu z aplikatorem SF-AS DH1 oraz taśmami RippaTape) do otwierania i zamykania opakowań – zabezpiecza klej przed utratą jego właściwości w opakowaniach, których zamykanie polega na sklejeniu.

Papierowe taśmy antyadhezyjne wykonane są z papieru kraftowego, pergaminowego i powlekanego glinką, oraz dostępne są w różnych gramaturach i szerokościach rolki. Dzięki specjalnym nawijarkom stosowanym w Essentra Tapes taśmy antyadhezyjne występują w formie płaskich rolek lub szpul, przy czym wykorzystanie tych ostatnich może wyraźnie przyczynić się do zwiększenia wydajności i oszczędności w zakładach produkujących opakowania.

„Nasze kompleksowe rozwiązanie w zakresie otwierania i zamykania opakowań to doskonała okazja dla producentów, aby poczynili krok w kierunku uproszczenia swoich łańcuchów dostaw, sięgając jednocześnie po aplikator, taśmę zrywającą oraz taśmę antyadhezyjną. Wprowadzając na rynek Easyliner chcemy sprostać dynamicznemu wzrostowi, który obserwujemy na rynku opakowań dla e-commerce, a także przyczynić się do maksymalizacji wydajności działań naszych klientów, redukcji przestojów maszyn oraz ograniczenia do minimum wymiany materiałów” – podkreśla Ian Beresford, dyrektor działu marketingu i rozwoju firmy Essentra Tapes.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.