Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Gama taśm antyadhezyjnych dla branży opakowań

Gama taśm antyadhezyjnych dla branży opakowań

Essentra Tapes, globalny producent rozwiązań w zakresie taśm do opakowań, które otwierają, zamykają, informują i chronią, wprowadza na rynek nową gamę papierowych taśm antyadhezyjnych na bazie silikonu – Easyliner. Chronią one lepką powierzchnię produktów samoprzylepnych przed przedwczesnym sklejeniem. Produkty z tej serii są przeznaczone przede wszystkim do opakowań stosowanych w branży e-commerce.

Easyliner to kompleksowe rozwiązanie (w połączeniu z aplikatorem SF-AS DH1 oraz taśmami RippaTape) do otwierania i zamykania opakowań – zabezpiecza klej przed utratą jego właściwości w opakowaniach, których zamykanie polega na sklejeniu.

Papierowe taśmy antyadhezyjne wykonane są z papieru kraftowego, pergaminowego i powlekanego glinką, oraz dostępne są w różnych gramaturach i szerokościach rolki. Dzięki specjalnym nawijarkom stosowanym w Essentra Tapes taśmy antyadhezyjne występują w formie płaskich rolek lub szpul, przy czym wykorzystanie tych ostatnich może wyraźnie przyczynić się do zwiększenia wydajności i oszczędności w zakładach produkujących opakowania.

„Nasze kompleksowe rozwiązanie w zakresie otwierania i zamykania opakowań to doskonała okazja dla producentów, aby poczynili krok w kierunku uproszczenia swoich łańcuchów dostaw, sięgając jednocześnie po aplikator, taśmę zrywającą oraz taśmę antyadhezyjną. Wprowadzając na rynek Easyliner chcemy sprostać dynamicznemu wzrostowi, który obserwujemy na rynku opakowań dla e-commerce, a także przyczynić się do maksymalizacji wydajności działań naszych klientów, redukcji przestojów maszyn oraz ograniczenia do minimum wymiany materiałów” – podkreśla Ian Beresford, dyrektor działu marketingu i rozwoju firmy Essentra Tapes.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Award 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Technologia ta, dostępna w ramach pakietu Flexcel NX Print Suite do opakowań giętkich, rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.