Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Funkcjonalna drukarka do etykiet

Funkcjonalna drukarka do etykiet

Citizen Systems Europe – producent przenośnych drukarek do etykiet, drukarek paragonowych oraz fotograficznych, wznowił serię urządzeń CL-S700, wprowadzając na rynek nową, odświeżoną gamę rozwiązań – CL-S700III. Oferują one znane użytkownikom funkcjonalności i mechanikę, a dodatkowo zostały wyposażone w nowe dodatki, dzięki którym procesy drukowania są łatwiejsze i szybsze. Urządzenia są przeznaczone przede wszystkim dla branż: produkcyjnej, logistycznej i magazynowej.

Seria zawiera modele oferujące różną rozdzielczość druku (można wybrać model drukujący z prędkością 300 mm/s w rozdzielczości 203 dpi lub model pracujący z szybkością do 250 mm/s, 300 dpi) oraz opcjonalne nawijaki i odklejaki do etykiet.

Wszystkie urządzenia nowej serii są wyposażone w kolorowy ekran dotykowy LCD, który umożliwia wyświetlanie podglądu wydruku, dodawanie skrótów, uzyskiwanie dostępu do kreatora konfiguracji i korzystanie z samodzielnych formularzy. Kreator konfiguracji wyświetla instrukcje konfiguracji wraz z ilustracjami (co pomaga w szkoleniu nowych użytkowników i ułatwia korzystanie z urządzenia obecnym), a gdy wystąpi błąd, pomaga go odnaleźć i usunąć.

Dostępna jest także funkcja samodzielnych formularzy, pozwalająca na druk specjalnie sformatowanych etykiet bez podłączenia drukarki do komputera stacjonarnego. Wystarczy zapisać dane na karcie pamięci i włożyć ją do złącza hosta USB drukarki. Standardowo nowe urządzenia są wyposażone w elastyczne opcje łączności – potrójny interfejs z USB, LAN i gniazdo karty interfejsu, w którym można znaleźć dodatkowy interfejs, taki jak Wi-Fi, szeregowy i równoległy. Oprócz standardowych opcji interfejsu drukarki są wyposażona także w złącze hosta USB, do którego można podłączyć skanery, karty pamięci oraz inne urządzenia peryferyjne zgodne ze standardem USB.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.