Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Fleksograficzny debiut na targach Labelexpo

Fleksograficzny debiut na targach Labelexpo

ECO3 (dawniej Agfa Offset Solutions), globalny dostawca systemów prepress dla branży offsetowej, wkracza do sektora fleksografii. Firma debiutuje w roli wystawcy na targach Labelexpo Europe 2023 (Bruksela, 11–14.09), gdzie prezentuje kompletne portfolio rozwiązań etykietowych dla tego segmentu poligrafii. Obejmuje ono system przygotowania do druku dla fleksografii, począwszy od edycji grafiki projektanta i poprawy jakości obrazu, aż po wysokiej jakości wodne płyty fleksograficzne.

Posiadanie zintegrowanego i kompletnego rozwiązania do przygotowania do druku od jednego dostawcy eliminuje wiele zmartwień drukarzy. ECO3 zainwestowało wiele prac badawczo-rozwojowych w dostrojenie oprogramowania, kliszy, płyt i sprzętu, dzięki czemu najwyższą jakość druku płyt można teraz osiągnąć dzięki ekologicznemu rozwiązaniu.

System wprowadzony na rynek przez ECO3 obejmuje:

- oparte na chmurze oprogramowanie do przygotowywania opakowań do druku Amfortis, a w nim: Amfortis Editor do edycji i przygotowania grafiki; Amfortis PlateAssembler do optymalnego montażu układu i Amfortis Bridge jako platformę współpracy pomiędzy wszystkimi zainteresowanymi stronami;

- oprogramowanie poprawiające jakość druku – SPIR@L (zapewnia najlepszą reprodukcję obrazu) i GridTune (pozwala na optymalny rozkład atramentu i większą swobodę drukowania);

- materiały eksploatacyjne Magis (płyty Magis o czułości 830 nm do suchej folii i wymywane wodą płyty do druku flekso, zapewniające bardzo wysoką jakość reprodukcji obrazu i pozwalające na reprodukcję nawet najdrobniejszych punktów);

- sprzęt Magis (DI Imager, Laminator, Aqueos Processor oraz przeznaczony do prac wykończeniowych EDLF).

„Całkowity koszt posiadania naszego otwartego systemu będzie szczególnie atrakcyjny dla tych drukarzy etykiet, którzy rozważają przygotowanie do druku jako działalność wewnętrzną, zamiast polegać na zewnętrznych usługodawcach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ECO3 może pochwalić się udokumentowanym doświadczeniem w prowadzeniu i wspieraniu klientów przechodzących przez ten ważny etap na ich drodze do zrównoważonego wzrostu” – powiedział Guy Desmet, dyrektor ds. marketingu.

Frederik Dehing, dyrektor sprzedaży, dodał: „Chociaż nasza firma ma globalny zasięg i obejmuje menedżerów ds. sprzedaży bezpośredniej, usług i aplikacji w ponad 30 krajach, początkowo skupimy się na Europie i Ameryce Południowej. Naszym głównym celem jest segment etykiet, ale naszą ambicją jest rozwój w tej branży, zarówno pod względem geograficznym, jak i zastosowań”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.