Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Druk bezpośrednio na odzieży – czy warto w niego inwestować?

Druk bezpośrednio na odzieży – czy warto w niego inwestować?

Kiedy prowadzisz sklep internetowy, „miejsce na półce” jest praktycznie nieograniczone, ale fizyczna produkcja każdej rzeczy, aby zapewnić zgodność ze stanem magazynowym jest z natury powolna, uciążliwa i generuje odpady. To prawdziwe wyzwanie. Cyfrowa technologia produkcji DTG oferowana przez Kornit Digital zapewnia markom, producentom i dostawcom usług druku wszechstronność i możliwość produkcji na żądanie, a konsumentom jakość i różnorodność towarów.

Informacja reklamowa

Wprowadzając jednoetapowy proces produkcji, który eliminuje potrzebę obróbki wstępnej i końcowej, firma Kornit Digital sprawia, że to jeszcze lepszy interes. Jej systemy wykorzystują ekologiczne farby pigmentowe kompatybilne z nieograniczoną liczbą znanych i popularnych tkanin, stosowanych przez wiele typów nabywców. T-shirty, bluzy z kapturem, kombinezony, kurtki, elastyczne spodnie do jogi… Wystarczy wybrać kolor i jeśli wzór można renderować na ekranie, można go też wydrukować na danej odzieży z imponującą dokładnością kolorów.

„Szybkość druku, czynnik niezawodności oraz koszt wydruku były dla mnie trzema głównymi czynnikami. Mamy mnóstwo zamówień na szalone grafiki, a jedynym sposobem na ich odtworzenie jest zastosowanie technologii Kornit” – podkreśla Daragh Murphy z irlandzkiej firmy Hairy Baby Clothing Company.

Składanie wszystkich elementów w całość

„Coraz więcej osób rozumie i akceptuje fakt, że produkcja na żądanie jest odpowiedzią na zaspokojenie potrzeb współczesnego konsumenta. Technologia MAX firmy Kornit określa przyszłość ekologicznej produkcji odzieży na żądanie, a ta przyszłość już tu jest. MAX oferuje rzadką zrównoważoną symbiozę, większą kreatywność i mniej odpadów” – powiedział Ronen Samuel, dyrektor wykonawczy Kornit Digital po ogłoszeniu premiery technologii MAX.

Wykorzystując prawdziwy potencjał produkcji cyfrowej, producenci tacy jak Ty będą generować mniej śmieci i więcej zysków w kolejnych latach. Więcej informacji na stronie Kornit.com.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.