Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Cyfrowy system przepływu pracy dla maszyn serii Revoria

Cyfrowy system przepływu pracy dla maszyn serii Revoria

Fujifilm wprowadza do swojej oferty druku cyfrowego XMF PressReady – system przepływu pracy w produkcji druku cyfrowego, który pomaga zarządzać zadaniami drukowania z wielu źródeł (takich jak Web to Print i MIS lub dostarczane przez klientów pliki PDF) i kieruje je do odpowiedniej maszyny cyfrowej. Celem producenta jest dalsze zwiększanie wszechstronności i automatyzacji procesów w swoich rozwiązaniach.

Maszyną Revoria PressTM PC1120 steruje Revoria Flow DFETM – potężny system front-end do obsługi zgrywania plików, zarządzania kolorami, kontroli kolorów specjalnych itd. W połączeniu z przepływem pracy XMF PressReady może on całkowicie zautomatyzować przepływ zadań drukowania, od przyjęcia zamówienia do wydrukowanego produktu dzięki wstępnej konfiguracji i automatyzacji przepływu pracy przez Revoria Flow DFE.

XMF PressReady umożliwia bezproblemową integrację z wieloma istniejącymi środowiskami, oferując wiele przepływów pracy, które można tak skonfigurować, aby podejmowały decyzje produkcyjne na podstawie rozmiaru, ilości, nośnika i liczby stron. XMF PressReady eliminuje także potrzebę ręcznej interwencji, oszczędzając cenny czas i zmniejszając ryzyko błędu operatora. System ten jest zintegrowany z systemem przepływu pracy XMF Fujifilm, umożliwiając drukarniom zarządzanie zarówno produkcją offsetową, jak i cyfrową za pośrednictwem jednego zintegrowanego przepływu pracy, co czyni go idealnym rozwiązaniem, w szczególności dla firm oferujących usługi druku hybrydowego.

Ponadto XMF PressReady umożliwia integrację z każdą podłączoną maszyną cyfrową używającą Fiery DFE. Dzięki temu dostawcy usług druku mogą zarządzać maszynami cyfrowymi różnych producentów za pomocą jednego systemu, mając wgląd w stan zadania drukowania, kolejkę zadań drukowania, informacje o nośniku, poziomy atramentu itp.

John Davies, kierownik grupy Workflow Product, Fujifilm Europe, komentuje: „XMF PressReady to zupełnie nowy, starannie zaprojektowany system zarządzania drukiem, mający maksymalnie zwiększyć wydajność operacyjną nowej gamy cyfrowych urządzeń POD dostępnych od Fujifilm. Bazując na sukcesie komercyjnego systemu XMF Workflow firmy Fujifilm, XMF PressReady to system przepływu pracy druku cyfrowego przeznaczony do zarządzania produkcją od przyjęcia zadania do końcowego wydrukowanego produktu”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.