Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Canon zwiększa cyberbezpieczeństwo

Canon zwiększa cyberbezpieczeństwo

Canon EMEA ogłosił, że został autoryzowany przez program CVE jako organ numerujący CVE (CNA). Ta inicjatywa umożliwi firmie indeksowanie i publikowanie informacji o podatnościach związanych z bezpieczeństwem jej produktów. Dotyczy to zarówno produktów opracowanych przez Canon, jak i jej spółki zależne w regionie EMEA. Kluczowym elementem tego procesu jest możliwość przypisania globalnie uznawanego identyfikatora CVE (Common Vulnerabilities and Exposures).

CVE to międzynarodowa, oparta na społeczności inicjatywa mająca na celu odkrywanie luk w zabezpieczeniach, które są następnie przypisywane i publikowane na globalnej liście CVE przez organy numerujące CVE (CNA). Specjaliści ds. technologii informatycznych i cyberbezpieczeństwa korzystają z rejestru CVE, aby upewnić się, że omawiają tę samą kwestię i koordynują swoje wysiłki w celu ustalenia priorytetów i wyeliminowania luk w zabezpieczeniach.

Canon EMEA, od teraz CVE Numbering Authoritiy (CNA), może przypisywać i publikować identyfikatory CVE dla luk w zabezpieczeniach produktów i usług Canon EMEA, przyspieszając proces ich identyfikacji i oceny oraz skłaniając do szybszego rozwiązywania problemów związanych z bezpieczeństwem EMEA.

Informacja ta jest kolejną, dotyczącą zagadnień cyberbezpieczeństwa, po uruchomieniu globalnej witryny PSIRT (Product Security Incident Response Team) firmy Canon, służącej do zgłaszania luk w zabezpieczeniach produktów konsumenckich i B2B firmy Canon bezpośrednio do zespołu ds. cyberbezpieczeństwa firmy Canon. Oznacza to, że Canon może działać bardziej elastycznie w regionie EMEA, aby szybciej rozwiązywać problemy związane z bezpieczeństwem.

„Nowy status CNA dla Canon EMEA uzupełnia tę samą rolę Canon Inc (dostępną wcześniej), dzięki czemu możemy szybciej świadczyć usługi naszym klientom w regionie EMEA. To kolejny krok, który podjęliśmy, aby zaakcentować znaczenie, jakie przywiązujemy do bezpieczeństwa produktów i naszego nieustającego zaangażowania w zapewnianie najwyższych standardów bezpieczeństwa zarówno naszym klientom, jak i całej branż” – wyjaśnia Quentyn Taylor, Senior Director of Information Security, Canon EMEA.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.