Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Automat sitodrukowy Sakurai w drukarni Abedik

Automat sitodrukowy Sakurai w drukarni Abedik

Drukarnia Abedik S.A., zlokalizowana w Żernikach k. Poznania, jest jedną z największych drukarń dziełowych w Polsce. Swoje ponad 20-letnie doświadczenie wykorzystuje dostarczając kilkanaście milionów książek rocznie, zarówno w oprawie miękkiej, jak i twardej. Pod koniec lipca br. poszerzyła swój park maszynowy o automatyczną maszynę sitodrukową ze stop-cylindrem, której zadaniem będzie precyzyjne wybiórcze lakierowanie UV.

Mimo trwającej pandemii od momentu potwierdzenia zamówienia maszyny, która była dostępna w europejskim magazynie Sakurai, do momentu zakończenia instalacji upłynęło zaledwie 5 dni roboczych. Było to możliwe dzięki zaangażowaniu zespołu firmy Reprograf-Grafikus, która dostarczyła i zainstalowała urządzenie, a także ekipy Sakurai w Londynie. „Wiedzieliśmy, że klientowi zależy na czasie. Postawił przed nami wyzwanie, któremu sprostaliśmy” – powiedział reprezentujący Reprograf-Grafikus Marcin Kołatko, odpowiedzialny za sprzedaż automatów sitodrukowych w Polsce. Także Artur Balicki, dyrektor zarządzający spółką Abedik, podsumował: „Nie spodziewałem się, że dostawca zdoła dotrzymać obiecanego ustnie terminu. Jestem zadowolony, że wszystko przebiegło tak sprawnie i profesjonalnie”.

Maszyny sitodrukowe Sakurai Maestro są przeznaczone do druku wszędzie tam, gdzie istotna jest precyzja. Mogą być używane do lakierowania UV, druków komercyjnych – jak transkrypcja, tekstylia, tabliczki znamionowe, druk zabezpieczeń, ale także w druku przemysłowym.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.