Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Patent na tekturę falistą

Patent na tekturę falistą

Czytelników i sympatyków „Świata DRUKU” zainteresowanych tematyką produkcji i przetwórstwa tektury falistej i opakowań z tektury falistej zachęcamy do udziału w XI Konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”. W tym roku zapraszamy Państwa w dniach 8–9 września do Hotelu Klimczok w Szczyrku.
Podczas dorocznego spotkania ekspertów z branży tektury falistej gwarantujemy wymianę doświadczeń i odpowiedzi na trudne pytania, integrację w góralskim klimacie oraz przede wszystkim bogaty program merytoryczny.
Co dla Państwa przygotowujemy?

Nasi eksperci opowiedzą Państwu m.in. o:

 • trendach rynkowych na rynku opakowań, ze szczególnym wskazaniem na „zero waste” jako stylu życia młodego pokolenia
 • ekoprojektowaniu opakowań jako wymogu obecnych czasów
 • aspektach prawnych i ekonomicznych rozszerzonej odpowiedzialności producenta opakowań z papieru, tektury falistej i opakowań wielomateriałowych
 • ochronie wzorów opakowań, znaków towarowych i innych kwestiach związanych z ochroną własności intelektualnej w produkcji tektury falistej i opakowań z tektury falistej
 • zagospodarowaniu odpadów w zakładach wytwarzających tekturę falistą i opakowania z tektury falistej
 • przyczynach ekspansji druku cyfrowego w produkcji opakowań z tektury falistej
 • bezpieczeństwie i wytrzymałości opakowań z tektury falistej
 • najnowszych rozwiązaniach do produkcji tektury falistej oraz opakowań z tektury falistej
 • farbach, klejach i innych materiałach wykorzystywanych w produkcji opakowań z tektury falistej.

Szczegółowy program konferencji zamieścimy wkrótce na stronie poświęconej wydarzeniu: tekturafalista.akademia-wiedzy.eu.

Organizatorem konferencji jest wydawnictwo Polski Drukarz.
Wśród współorganizatorów są firmy: Agergaard, BOBST, Digiprint, Digiprint PL, Highcon, Introzap, Koenig & Bauer, Nestro, SCORPIO i Siegwerk. Partnerem wydarzenia jest firma HSM, zaś patronat branżowy nad wydarzeniem objęli: Centrum Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej, Centrum Opakowań – Sieć Badawcza Łukasiewicz – Łódzki Instytut Technologiczny, Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań, Polska Izba Opakowań oraz Stowarzyszenie Papierników Polskich.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 19 sierpnia 2022 r. Przy wcześniejszej rejestracji oferujemy promocyjne ceny. Warunki udziału i regulamin konferencji znajdą Państwo na stronie tekturafalista.akademia-wiedzy.eu/regulamin.

Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia w Szczyrku!

 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

UPM Raflatac jest pierwszą firmą na świecie, która wykorzystuje odpady z tworzyw sztucznych zanieczyszczających ocean (OBP) do produkcji etykiet. Seria etykiet Ocean Action powstaje przy wykorzystaniu metody bilansu masy i stanowi efekt ścisłej współpracy UPM z wieloma partnerami w łańcuchu wartości produktu.

Czy wystarczy mieć dobry pomysł, aby odnieść sukces? Bardzo rzadko, najczęściej potrzeba jeszcze ciężkiej pracy, odwagi i determinacji. Studenci, którzy biorą udział w konkursie Strefa Studenta organizowanym przez Targi w Krakowie w ramach Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, wiedzą jak szczęściu pomóc.

Drukarnia cyfrowa FotoiDruk z siedzibą w Kaletach w woj. śląskim zdecydowała się na zakup plotera tnącego Sinajet 1007MT. Maszyna, którą dostarczyła firma Grafmasz, pozwoliła na poszerzenie spektrum oferowanych usług oraz przyspieszenie niektórych dotychczas wykonywanych prac.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.