Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Ostatnia szansa na zgłoszenie gwiazd tegorocznej drupy!

Ostatnia szansa na zgłoszenie gwiazd tegorocznej drupy!

Zapraszamy Państwa do współpracy przy tworzeniu przygotowywanego przez naszą redakcję specjalnego dodatku do „Świata DRUKU” pt.: „Gwiazdy targów drupa 2016 – Katalog najciekawszych rozwiązań poligraficznych”, który zostanie wydany na przełomie lipca i sierpnia br.
Na łamach tej publikacji przedstawimy te rozwiązania prezentowane na tegorocznych targach drupa, które Państwa i naszym zdaniem są najbardziej innowacyjne.

Chcielibyśmy zaprezentować je w głównych kategoriach:
1. Offset
2. Flekso
3. Druk cyfrowy
4. Inne rozwiązania
wśród których wyodrębnimy podkategorie:
- technologie, maszyny i urządzenia;
- software;
- materiały (farby, lakiery, podłoża i inne);
- obróbka po druku.
Kategorie te nie mają jeszcze ostatecznego układu, gdyż zależy on w dużej mierze od Państwa preferencji. Idea natomiast jest taka, aby Czytelnicy naszego czasopisma oraz Internauci mogli zagłosować na rozwiązanie, które ich zdaniem powinno otrzymać tytuł Supergwiazdy targów drupa 2016. Głosowanie będzie się odbywało za pośrednictwem naszej strony internetowej od momentu ukazania się specjalnego dodatku do 31 października br. Po zliczeniu wszystkich głosów wyłonione zostaną Supergwiazdy targów drupa 2016 w głównych kategoriach. Zwycięzcę, który otrzyma największą liczbę głosów, obdarujemy pamiątkowym dyplomem dla „Supergwiazdy drupy 2016” oraz promującą zwycięskie rozwiązanie kampanią, na którą będą się składać możliwość zamieszczenia jednostronicowego artykułu promocyjnego lub całostronicowej reklamy w grudniowym wydaniu „Świata DRUKU” 2016 oraz kwartalna emisja od grudnia 2016 do lutego 2017 banera reklamowego na www.swiatdruku.eu.
Do zaprezentowania zgłaszanych przez Państwa gwiazd targów drupa w specjalnym dodatku pt.: „Gwiazdy targów drupa 2016 – Katalog najciekawszych rozwiązań poligraficznych” chcemy przekazać do Państwa dyspozycji stronę tej publikacji na jedno zgłaszane rozwiązanie, na której przedstawimy je w postaci jednostronicowej prezentacji, zawierającej:
- zdjęcie rozwiązania,
- jego opis w postaci tekstu (3000 znaków ze spacjami),
- logotyp i dane kontaktowe Państwa firmy.
Cena netto za stronę z prezentacją i zgłoszenie danego rozwiązania do konkursu na „Supergwiazdę targów drupa 2016” wynosi 2900 zł. Materiały do przygotowania Państwa prezentacji prosimy przesyłać do naszej redakcji do 12 lipca br.

Specjalny dodatek pt.: „Gwiazdy targów drupa 2016 – Katalog najciekawszych rozwiązań poligraficznych” będzie prezentowany bezpłatnie na www.swiatdruku.eu w dziale Archiwum/Rok 2016. W związku z konkursem na „Supergwiazdę targów drupa 2016” przygotowane zostaną dodatkowa podstrona z prezentacjami gwiazd drupowych oraz sonda konkursowa, pozwalająca na interaktywny kontakt z Internautami i oddanie przez nich głosu na wybrane rozwiązanie.
Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy i życzymy wygranej w konkursie na Supergwiazdę targów drupa 2016!
W przypadku wszelkich pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Ze względu na drożejące surowce, koszty materiałów eksploatacyjnych i energii, ceny opakowań kartonowych mogą niebawem wzrosnąć nawet o kilkadziesiąt procent. Producenci obawiają się też ewentualnego wstrzymania dostaw prądu czy gazu dla firm produkujących surowce.

Firma Magenta Vision – europejski producent atramentów przeznaczonych dla branży druku wielkoformatowego i dystrybutor maszyn drukujących – organizuje 13 października br. w swojej siedzibie w Piasecznie dzień otwarty. Podczas spotkania, nad którym patronat medialny objął „Świat DRUKU”, zaprezentowane zostaną urządzenia z portfolio firmy, nie zabraknie wystąpień specjalistów, a jako główną atrakcję zaplanowano wizytę w pobliskiej drukarni Topcan, połączoną z pokazem pracy maszyny Teckwin Barracuda 5000 LED.

Mutoh wprowadza na rynek nowe atramenty MS 51 w konfiguracji CMYK. Jak podaje ich polski dystrybutor – firma Atrium Centrum Ploterowe – są to szybkoschnące, opłacalne w eksploatacji tusze umożliwiające druk w szerokiej gamie kolorystycznej do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.