Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Ależ mamy rok… Nie czas na nudę!

Ależ mamy rok… Nie czas na nudę!

Chociaż nasz zespół jest niewielki, działa jak dobrze naoliwiony mechanizm. Przed nami gorący czas targów drupa (zachęcamy do lektury bardzo ciekawego kwietniowego numeru „Świata DRUKU”, przygotowanego specjalnie na tę wystawę), a jednocześnie kończymy prace nad kolejnym wydaniem naszego miesięcznika i już myślimy o jesiennych wydarzeniach organizowanych przez nas w ramach Akademii Wiedzy.
Z radością informujemy, ze rozpoczęliśmy przygotowania dorocznej Konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie” (14–15 października) i Konferencji „Innowacyjne opakowania – projektowanie i produkcja opakowań z tektury litej”, która rozpocznie się kolacją integracyjną w dniu 15 października, a następnie 16 października jej uczestnicy wezmą udział w interesujących wykładach i wystawie rozwiązań do produkcji opakowań kartonowych. Obydwa wydarzenia odbędą się w Primaverze w Jastrzębiej Górze.
Bardzo się cieszymy, że możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom wielu z Państwa i zaproponować rozszerzoną formułę wydarzeń poświęconych opakowaniom wytwarzanym na bazie papieru. Już wkrótce rozpoczniemy rejestrację uczestników.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i – przede wszystkim – do zarezerwowania odpowiednich terminów w swoim kalendarzu.

Do zobaczenia!

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.