Home / Archiwum / Rok 2023 / 07_08/2023

07_08/2023

Drodzy Czytelnicy,
treść lipcowo-sierpniowego wydania skupiona jest wokół tematu etykiet, bowiem przed nami powrót targów Labelexpo Europe 2023. Znajdą w nim Państwo wywiad z Jade Grace – nową dyrektor zarządzającą Labelexpo Global Series, zapraszamy także do zapoznania się z informacjami na temat merytorycznego programu targów i zapowiedziami wybranych wystawców. Swoimi targowymi przemyśleniami dzielą się również zarząd SPPES oraz Łukasz Szymański, który kontynuuje prezentację swojej futurystycznej wizji branży poligraficznej. Ponadto w numerze obszerna relacja z III Kongresu „Etykiety Samoprzylepne”. Nieco miejsca poświęcamy też drukowi fleksograficznemu. Wojciech Barabasz wprowadza naszych Czytelników w podstawy diagnostyki cylindrów rastrowych, zaś Tom Kowalski podsuwa wskazówki dotyczące przeprowadzenia audytu produkcji płyt fotopolimerowych. Tegoroczna wiosna, a zwłaszcza maj, obfitowała w wydarzenia branżowe. Relacje z nich również zamieszczamy w tym numerze. Ponadto mnóstwo informacji z rynku, kolejną poligraficzną historię absolwentki ZTP PW, a na zakończenie kolejny odcinek poligraficznego thrillera.
Inspirującej lektury!

18,00 zł

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.

Lettera Magica

W ciągłej sprzedaży posiadamy książkę LETTERA MAGICA – wydaną przez spółkę Polski Drukarz, autorstwa Krzysztofa Tyczkowskiego.
Przewodnik po sztuce typografii, przeznaczony dla wszystkich, którzy zajmują się projektowaniem typograficznym, niezależnie od tego, czy mają przygotowanie plastyczne, czy też wykonują zawód grafika-projektanta opierając się głównie na intuicji i czerpiąc z gotowych wzorów. Książka cieszy się dużym uznaniem i jest chętnie kupowana przez adeptów sztuki typograficznej.
Cena zakupu: cena książki 45 zł + koszty pakowania i wysyłki 16,00 zł

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.