Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Nowy przemysłowy ploter sublimacyjny w ofercie Atrium

Nowy przemysłowy ploter sublimacyjny w ofercie Atrium

Firma Atrium Centrum Ploterowe poszerza portfolio swoich maszyn do druku wielkoformatowego o nowy przemysłowy ploter sublimacyjny VUTEk FabriVU 340i+. Rozwiązanie to pozwala drukować bezpośrednio na szerokiej gamie materiałów na bazie poliestru o szerokości do 3,4 m. Sprawdza się przy wydrukach grafiki wystawienniczej, grafiki do podświetleń, wystaw sklepowych, grafiki podświetlanej od przodu (frontlit), backlitów i flag, a także tekstylnych dekoracji wnętrz.

Przemysłowa konstrukcja plotera VUTEk FabriVU 340i+ zapewnia gotowość do pracy przy prędkościach na poziomie produkcyjnym, w trybie drukowania na zewnątrz do 480 m2/h, w trybie produkcyjnym do 248 m2/h, i w trybie wysokiej jakości z podświetleniem 166 m2/h.

Maszyna oferuje ultrawysoką rozdzielczość do 2400 dpi i druk w skali szarości na trzech poziomach: 7pL, 12pL i 18pL. Głowice drukujące o wysokiej rozdzielczości optymalizują precyzyjnie wystrzeliwane krople atramentu, zapewniając płynne przejścia tonalne i idealną – jak podaje dystrybutor z Opola – strukturę wydruku. W rezultacie użytkownik otrzymuje wysokojakościowy druk czterokolorowy z szeroką gamą barw, „bogatą” czernią i głębokim nasyceniem kolorów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.