Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Nowy przemysłowy ploter sublimacyjny w ofercie Atrium

Nowy przemysłowy ploter sublimacyjny w ofercie Atrium

Firma Atrium Centrum Ploterowe poszerza portfolio swoich maszyn do druku wielkoformatowego o nowy przemysłowy ploter sublimacyjny VUTEk FabriVU 340i+. Rozwiązanie to pozwala drukować bezpośrednio na szerokiej gamie materiałów na bazie poliestru o szerokości do 3,4 m. Sprawdza się przy wydrukach grafiki wystawienniczej, grafiki do podświetleń, wystaw sklepowych, grafiki podświetlanej od przodu (frontlit), backlitów i flag, a także tekstylnych dekoracji wnętrz.

Przemysłowa konstrukcja plotera VUTEk FabriVU 340i+ zapewnia gotowość do pracy przy prędkościach na poziomie produkcyjnym, w trybie drukowania na zewnątrz do 480 m2/h, w trybie produkcyjnym do 248 m2/h, i w trybie wysokiej jakości z podświetleniem 166 m2/h.

Maszyna oferuje ultrawysoką rozdzielczość do 2400 dpi i druk w skali szarości na trzech poziomach: 7pL, 12pL i 18pL. Głowice drukujące o wysokiej rozdzielczości optymalizują precyzyjnie wystrzeliwane krople atramentu, zapewniając płynne przejścia tonalne i idealną – jak podaje dystrybutor z Opola – strukturę wydruku. W rezultacie użytkownik otrzymuje wysokojakościowy druk czterokolorowy z szeroką gamą barw, „bogatą” czernią i głębokim nasyceniem kolorów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.