Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Więcej możliwości w konkursie branżowym

Więcej możliwości w konkursie branżowym

Organizator 15. edycji rywalizacji na najlepszy display wspierający sprzedaż – POS Stars – poinformował o dodaniu nowej kategorii konkursowej: Shelf decoration. Obejmie ona zgłoszenia wszystkich materiałów wspierających sprzedaż przy półce sklepowej. Jednocześnie w tym roku zrezygnowano z kategorii Finanse. Konkurs zostanie rozstrzygnięty podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku Festiwal Marketingu (Warszawa, Expo XXI, 13–14 września br.). Prace do można zgłaszać do 15 lipca.

Aktualnie prace można zgłaszać w następujących kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS Event, Kids, Rozrywka, Bezpieczeństwo, Pets POS i Shelf decoration.

Projekt oceniony najwyżej przez jurorów otrzyma dodatkowo nagrodę Grand Prix. Na prace konkursowe będzie mogła głosować także publiczność odwiedzająca wrześniowe targi.

Więcej informacji udziela Magdalena Wilczak (magdalena@oohmagazine.pl, tel. 884 077 607). Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.