Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Konkurs na wyjątkowe etykiety rozstrzygnięty

Konkurs na wyjątkowe etykiety rozstrzygnięty

Aż dwie polskie firmy – RS Druk oraz Color-Press – zdobyły podium w międzynarodowym konkursie RSC Label Masters Awards. Do rywalizacji w trzech kategoriach stanęło blisko 80 firm z całego świata. Na dziewięć finałowych miejsc aż trzy zajęły wymienione rodzime drukarnie, otrzymując tytuł RSC Label Masters Award 2022.

Drukarnia RS Druk z Rzeszowa stanęła na podium dwukrotnie, zdobywając drugie miejsce w kategorii druk mieszany za etykietę Folk Wark oraz trzecie miejsce w kategorii innowacje za etykietę „Cera sucha”.

Zespół RS Druk z nagrodami

Natomiast drukarnia Color-Press za etykietę Dictador zdobyła trzecie miejsce w kategorii druku mieszanego. Zwycięskie produkty wyróżniały się kreatywnością, oryginalnością, technicznym wykonaniem oraz ogólnym wrażeniem, jakie wywarły na jury. Niezależni eksperci, wybierając najlepsze projekty, kierowali się designem i jego spójnością, a także stopniem innowacyjności w wyprodukowanych pracach.

Zespół Color-Press z nagrodą

Ogłoszony na początku roku konkurs RSC Label Masters Awards, organizowany przez Durst Group – producenta cyfrowych maszyn drukujących, został skierowany do przetwórców, którzy produkują swoje etykiety (częściowo lub w 100%) cyfrowo na maszynach Durst Tau RSC. Jak podkreśla organizator, rywalizacja stanowi nie tylko okazję do sprawdzenia swoich możliwości na tle innych firm posiadających rozwiązania marki Durst, ale jest również doskonałą sposobnością do pobudzenia twórczości, szukania nieszablonowych rozwiązań czy też zapoznawania się z międzynarodowymi trendami. Zwycięzcy konkurencji oprócz certyfikatu oraz statuetki otrzymali nagrody w postaci zapasów tuszy. Finał miał miejsce podczas Labelexpo Americas w Chicago. Durst zapowiada kolejną edycję konkursu w przyszłym roku.

„Znana i ceniona (ponad 300 instalacji na całym świecie w niecałe 5 lat) platforma Durst Tau RSC daje naszym klientom ogromne możliwości w produkcji etykiet w najwyższej jakości na rynku spośród wszystkich dostępnych rozwiązań inkjetowych w technologii UV” – komentuje Grzegorz Zieliński, Account Manager w firmie LFP Industrial Solutions. Joanna Zjawin, Marketing Manager w firmie LFP Industrial Solutions, dodaje: „Zwycięskie prace dowiodły, że w rodzimych drukarniach znajdują się ogromne pokłady kreatywności i energii twórczej, dzięki czemu – i w połączeniu z technologią marki Durst – mogą z powodzeniem konkurować na zagranicznych rynkach i odnosić sukcesy”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.