Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / FINAT Label Competition 2023 – jeszcze 3 tygodnie na zgłoszenia

FINAT Label Competition 2023 – jeszcze 3 tygodnie na zgłoszenia

Jeszcze tylko do 16 lutego br. można zgłaszać udział w tegorocznej, 43. edycji konkursu FINAT Label Competition. Celem rywalizacji jest docenianie i podkreślanie zalet i możliwości zastosowań etykiet samoprzylepnych i opakowań giętkich jako skutecznego narzędzia marketingowego, promocyjnego lub identyfikacyjnego.

W tym roku organizator (europejskie stowarzyszenie producentów etykiet FINAT) nieco zmienił zasady konkursu – w poprzednich latach można było zgłaszać projekty w pięciu głównych kategoriach, zaś obecnie kategorię Etykiety drukowane cyfrowo włączono do grupy Procesy druku, oprócz tego dodano do niej kategorię Druk hybrydowy. W 2023 r. nagrody zostaną zatem przyznane w czterech głównych grupach: Marketing/zastosowania końcowe, Procesy druku, Rozwiązania bezklejowe oraz Innowacja i druk elektroniczny; jak co roku planowana jest także nagroda Best in Show.

W konkursie mogą wziąć zarówno małe, średnie, jak i międzynarodowe koncerny, które chcą się pochwalić swoimi innowacyjnymi koncepcjami i przyciągającymi uwagę projektami.

„Od 43 lat konkurs FINAT Label Competition daje drukarniom etykiet możliwość promowania i podkreślania zalet i zastosowań etykiet samoprzylepnych jako skutecznego narzędzia marketingowego, promocyjnego lub identyfikacyjnego. Widzieliśmy jak etykiety ewoluowały od prostego nośnika informacji do inteligentnego rozwiązania, które nie tylko bezproblemowo przekazuje informacje o marce, ale może również poprawić wrażenia konsumentów związane z produktem dzięki dodatkowym, interaktywnym funkcjom. Byliśmy również świadkami stopniowego przechodzenia z druku konwencjonalnego na cyfrowy lub hybrydowy. Co dalej? To pytanie zadają sobie co roku członkowie jury i za każdym razem ze zdumieniem stwierdzają, że drukowanie etykiet wciąż ewoluuje. Spodziewamy się, że w tym roku również nie będzie inaczej” – czytamy w komunikacie organizatora rywalizacji, który w ten sposób chce zachęcić do udziału w niej.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ, zaś formularz rejestracyjny znajdą Państwo TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.