Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje

Konkursy, promocje, okazje

W tym miejscu można dowiedzieć się, jakie promocje czy inne sposobności korzystnego nabycia produktów proponują aktualnie klientom firmy z branży. Tutaj anonsujemy także różnego typu konkursy.

Promocja CorelDRAW Graphics Suite X6

Firma Corel ogłosiła promocję ze zniżką na pakiet CorelDRAW Graphics Suite X6. Nabywcy pełnej standardowej wersji najnowszego sztandarowego pakietu firmy Corel są uprawnieni do zwrotu w wysokości 405 zł. Promocja trwa do 31 stycznia br. (włącznie).

Program Marzeń Europapier-Impap

Firma Europapier-Impap zaprasza do Programu Marzeń: wyprawa do serca Amazonii, bilety na mecz FC Barcelona, French Open 2013, tablet Apple iPad, telewizor plazmowy, a może nowa pralka? Program Marzeń Europapier-Impap nagradza codzienne zakupy klientów.

Długoterminowy wynajem sprzętu Videojet

Videojet Technologies sp. z o.o., filia światowego producenta systemów znakowania, od niedawna dołączyła do swoje oferty zupełnie nową usługę – długoterminowy wynajem sprzętu. Wśród systemów, jakie można wynająć, są nowoczesne i sprawdzone rozwiązania w zakresie znakowania przemysłowego. Ta nowa propozycja powstała z myślą o klientach, dla których jednorazowa inwestycja w danym momencie ich rozwoju jest nieopłacalna lub z innych przyczyn niemożliwa do przeprowadzenia, oraz dla klientów nie do końca zdecydowanych na tradycyjny zakup.

Wiosenne promocje w Duplo Polska

Specjalną wiosenną ofertę promocyjną dla wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami introligatorskimi przygotowała firma Duplo Polska. Trwa ona przez dwa miesiące – kwiecień i maj. Obejmuje zarówno urządzenia z bogatego portfolio tego dostawcy urządzeń introligatorskich, jak i materiały eksploatacyjne.

Promocja w firmie Zing

Do 15 czerwca zakupy papierów ozdobnych Fedrigoni w firmie Zing bedą premiowane kartami upominkowymi Sodexho, Media Markt, Empik i Sephora. Papiery ozdobne Fedrigoni to bogata grupa papierów i kartonów o różnorodnej kolorystyce i sposobie wykończenia powierzchni.

Adobe CS6 bezpłatnie

Zakłady Artystyczne ART proponują bezpłatne uaktualnienie do Adobe CS6 – do 6 maja. Zamawiając dowolne oprogramowanie Adobe Creative Suite 5.5, otrzymuje się uaktualnienie do wersji Adobe CS6 bez żadnych dodatkowych kosztów.

Wiosenny wysyp promocji od Microsoft

Firma Microsoft wraz z partnerami rozpoczęła kampanię sprzedażową „Wiosenny wysyp promocji”. W ramach kampanii przygotowano specjalną ofertę zakupu drukarki lub laptopa z pakietem Microsoft Office 2010 w atrakcyjnej cenie. Akcja skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych firm (do pięciu stanowisk komputerowych).

Konkurs „Super Produkt” rozstrzygnięty

Partnerzy handlowi głosujący na najlepszy produkt w ofercie Black Pointa wprowadzony do sprzedaży w 2011 roku zadecydowali o zwycięstwie tonera LBPH85A. Otrzymał on 30% wszystkich głosów.

Nie czekaj na kwiaty – wygraj aparaty! Konkurs zakończony

Ricoh Polska wraz z Radiem Kolor zorganizował konkurs z okazji Dnia Kobiet – można byłi wygrać nowe, wodoszczelne aparaty cyfrowe Ricoh PX. Internauci wybrali trzy najlepsze hasła reklamujące technologię żelową.

Epson: wielofunkcyjne drukarki Wi-Fi ze zwrotem gotówki

Każdy użytkownik, który w lutym i w marcu br. kupi jedno z objętych promocją wielofunkcyjnych atramentowych urządzeń drukujących Epson wyposażonych w Wi-Fi może otrzymać zwrot części zapłaconej kwoty – do 85 do 350 zł, zależnie od modelu.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.