Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zmiana terminu PCI Days 2020

Zmiana terminu PCI Days 2020

Z powodu trwającej epidemii koronawirusa została zmieniona data drugiej edycji targów PCI Days 2020 – odbędą się one w dniach 9 i 10 września br. (pierwotny termin to 4–5 czerwca br.). Miejsce – Global EXPO w Warszawie – pozostaje bez zmian, podobnie jak program imprez towarzyszących. Ważność zachowują także wszystkie dotychczasowe rejestracje.

PCI Days to jedyne w Polsce wydarzenie branżowe, oferujące kompleksową obsługę potrzeb tych obu dynamicznych sektorów przemysłu. Na gości targów czekać będą nie tylko przegląd najnowszych specjalistycznych rozwiązań, ale też – wzorem ubiegłej edycji – seria wykładów merytorycznych w strefach inspiracji oraz branżowe konferencje tematyczne. „Świat DRUKU” jest patronem medialnym wydarzenia.

Organizator targów, Wydawnictwo Farmacom, zapowiada m.in. dwukrotnie większą niż w ubiegłym roku powierzchnię wystawienniczą, na której swoją ofertę zaprezentują liczni – polscy i zagraniczni – producenci i dostawcy rozwiązań dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego (takich jak maszyny do produkcji, surowce, opakowania, urządzenia laboratoryjne, urządzenia etykietujące i znakujące, usługi produkcji marki własnej, usługi logistyczne oraz IT).

Aby zapewnić wystawcom liczną obecność ich grupy docelowej, organizatorzy opracowują atrakcyjny i bogaty program merytoryczny. Wzorem poprzedniej edycji, w dwóch Strefach Inspiracji (Farmaceutycznej i Kosmetycznej) odbędzie się seria interesujących wykładów przybliżających najważniejsze zagadnienia i problemy, którymi żyje branża. Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w specjalnych warsztatach dla osób odpowiedzialnych w firmach za zakupy, podczas których trenerzy z Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów opowiedzą o ryzyku zakupowym i bezpiecznych strategiach, a także o wyzwaniach zakupowych XXI w. Ponadto odbędą się dwie bezpłatne konferencje. Pierwsza, zorganizowana przez Dr Nowaczyk Centrum Badań i Innowacji, zostanie poświęcona zagadnieniom mikrobiologicznym w produkcji leków i kosmetyków. Druga będzie nosiła tytuł ,,Be Inspired – Nowości Surowcowe 2020/2021” – w jej ramach dostawcy surowców podczas 20-minutowych prezentacji opowiedzą o swoich premierowych i innowacyjnych produktach i zaproszą słuchaczy do odwiedzenia swoich stoisk.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.pcidays.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Nowa edycja raportu drupa Global Trends, uznawanego za barometr biznesowy dla branży poligraficznej i opakowaniowej, jest już dostępna. Publikacja powstała na podstawie ankiety, którą na zlecenie targów drupa przeprowadziły wiosną 2022 r. dwie firmy (brytyjska Printfuture i szwajcarska Wissler & Partner). Wzięło w niej udział ponad 500 menedżerów reprezentujących drukarnie oraz producentów i dostawców maszyn i urządzeń z całego świata. Raport dostarcza cennych informacji na temat trendów technologicznych, rozwoju rynku, planów inwestycyjnych. Jego pełna wersja jest dostępna odpłatnie TUTAJ, natomiast w numerze 9/2022 „Świata DRUKU” znajdą Państwo przegląd najważniejszych wniosków zawartych w badaniu.

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.