Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zbliżają się targi Plastpol

Zbliżają się targi Plastpol

Targi Plastpol w 2021 r.
Fot. org.

W dn. 24–27 maja 2022 r. w halach Targów Kielce odbędzie się 26. edycja Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol. To jedna z najważniejszych europejskich imprez poświęconych temu sektorowi branży przetwórczej, od lat stanowiąca platformę zarówno do prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych i najciekawszych ofert rynkowych, ale też do spotkań biznesowych i dialogu krajowych i światowych firm. „Świat DRUKU” jest patronem medialnym wydarzenia.

Jak podaje organizator wydarzenia, podczas tegorocznej edycji swoją ofertę przedstawią firmy z Europy, m.in. z Portugalii, Niemiec czy Szwajcarii, ale też potentaci spoza starego kontynentu, w tym z Kataru i Iranu. Plastpol to nie tylko maszyny i oferty zakupowe, ale także spotkania, seminaria, kursy, a co za tym idzie możliwość spotkania się twarzą w twarz i wymiana doświadczeń na polu biznesowym i zawodowym z ekspertami z całego świata. Także w tym roku na uczestników czekają seminaria Plastech-Info przygotowane przez portal Tworzywa.pl, podczas których podjęte zostaną tematy dotyczące rozwoju technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych. Zaplanowano również coroczną konferencję prasową, której organizatorem jest stowarzyszenie PlasticsEurope Polska. Nie zabraknie ponadto szkoleń i prezentacji podejmujących szeroko pojętą tematykę branży tworzyw sztucznych.

Powróci także konkurs Omniplast, popularyzujący wiedzę dotyczącą tworzyw sztucznych i technologii ich przetwórstwa, przeznaczony dla wszystkich firm biorących udział w targach w roli wystawcy. Podczas wydarzenia rozdane zostaną też Medale Targów Kielce, przyznawane za najlepszy produkt, ale także za najlepsze stoisko i sposób prezentacji. Wręczenie odbędzie się podczas uroczystej gali Platinum Plast.

Więcej informacji na stronie www.plastpol.com.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Nowa edycja raportu drupa Global Trends, uznawanego za barometr biznesowy dla branży poligraficznej i opakowaniowej, jest już dostępna. Publikacja powstała na podstawie ankiety, którą na zlecenie targów drupa przeprowadziły wiosną 2022 r. dwie firmy (brytyjska Printfuture i szwajcarska Wissler & Partner). Wzięło w niej udział ponad 500 menedżerów reprezentujących drukarnie oraz producentów i dostawców maszyn i urządzeń z całego świata. Raport dostarcza cennych informacji na temat trendów technologicznych, rozwoju rynku, planów inwestycyjnych. Jego pełna wersja jest dostępna odpłatnie TUTAJ, natomiast w numerze 9/2022 „Świata DRUKU” znajdą Państwo przegląd najważniejszych wniosków zawartych w badaniu.

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.