Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Pełna integracja Reproserwisu z grupą Miller Graphics

Pełna integracja Reproserwisu z grupą Miller Graphics

Firma Reproserwis, działająca na rynku od roku 1991, ogłosiła swoją pełną integrację z Grupą Miller Graphics. Reproserwis był pionierem na rynku polskim w zakresie przygotowania do druku fleksograficznego trudnych wielotonalnych prac. W ciągu ostatnich 20 lat powstało nowoczesne, w pełni profesjonalne studio graficzne oraz zakład produkcyjny form drukowych flekso, do zadruku opakowań elastycznych i tekturowych. Reproserwis jest przygotowalnią fleksograficzną świadczącą usługi w zakresie obróbki graficznej, repro oraz produkcji form drukowych zarówno w technologii Kodak NX, jak i HD Flexo 2 (Esko). W roku 2008 siedziba firmy została wzbogacona o nowoczesny i przestronny budynek, w którym oprócz przestrzeni administracyjnych, konferencyjnych i magazynowych znajduje się nowoczesne studio graficzne.

Po 10 latach partnerstwa dotychczasowi współwłaściciele, Bogumiła i Stanisław Szymańscy oraz Miller Graphics, osiągnęli porozumienie w zakresie sprzedaży większościowego pakietu udziałów firmie Miller Graphics Scandinavia AB. Stanisław Szymański pozostanie osobą odpowiedzialną za działanie firmy na stanowisku dyrektora generalnego Miller Graphics Poland.
Integracja firmy Reproserwis z grupą Miller Graphics, to ważny krok strategiczny, który otwiera także nowe rynki oraz zasoby dla całej grupy Miller Graphics.
Kenth Larsson, prezes Miller Graphics AB mówi: „Reproserwis jest wybitną firmą w swojej branży, z bardzo wysokim poziomem satysfakcji klienta. Stanislaw Szymanski wraz ze swoim zespołem są silnie skoncentrowani na jakości i wprowadzili doskonały system organizacji pracy. Wartością dla grupy Miller Graphics, także w kontekście jej dalszego rozwoju, jest specjalistyczna wiedza, jaką posiadają pracownicy firmy Reproserwis, w zakresie fleksografii, rotograwiury, offsetu. Warte podkreślenia jest także doświadczenie w projektowaniu opakowań oraz konsultacji dla drukarń. Wiedza ta doskonale wpisuje się także w misję Miller Graphics, aby wspierać cały proces powstania opakowania, od projektu graficznego aż do druku”.
Stanisław Szymański: „Kiedy myślę o 20-leciu firmy Reproserwis, przychodzi mi do głowy refleksja, że nie odnieślibyśmy sukcesu i nie byłoby szczęśliwego świętowania tego jubileuszu, gdyby nie cel, który został zdefiniowany na samym początku, i gdyby nie ciągła determinacja w jego realizacji. Aby zrealizować ambitny plan, niezbędny jest także inteligentny i oddany zespół ludzi. Mam wrażenie, że odnieśliśmy sukces w obu tych przypadkach. Misja firmy będzie kontynuowana i będziemy dalej, w sposób ciągły, doskonalić nasze umiejętności”.
Reproserwis jako kolejna firma w Grupie Miller Graphics otrzymała certyfikat HD Flexo wystawiony przez EskoArtworks we wrześniu 2011 roku. Certyfikat ten w pełni wpisuje się w koncepcję działania Grupy Miller Graphics określaną mianem I-Flex. W ramach tej koncepcji firma chce zapewniać współpracującym z nią drukarniom fleksograficznym możliwość świadomego wyboru spośród najnowocześniejszych dostępnych na rynku technologii prepress takiej, która w optymalny sposób będzie dopasowana do ich specyfiki druku. Nie chodzi zatem o promocję konkretnej marki, ale raczej o połączenie drukarni z najlepiej dopasowaną do jej potrzeb technologią.

Na zdjęciu Stanisław Szymański

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas Kongresu European Carton Makers Association w Krakowie (15–16 września 2022 r.) tradycyjnie miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu European Carton Excellence Awards, organizowanego przez ECMA i Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Tektury i Pudełek Składanych Pro Carton. Jakie projekty zyskały największe uznanie jurorów?

Szwajcarski producent wielkoformatowych ploterów z płaskim stołem – swissQprint – obchodzi piętnastą rocznicę istnienia. Firmę utworzyli we wrześniu 2007 r. Reto Eicher, Hansjörg Untersander i Roland Fetting. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 200 osób i działa w skali globalnej, współpracując z ponad 30 niezależnymi firmami partnerskimi, wspólnie z którymi zainstalowało ponad 1,6 tys. maszyn.

Firma Fujifilm poinformowała, że jej maszyna Revoria Press PC1120 otrzymała przyznawaną przez Keypoint Intelligence nagrodę Buyers Lab 2022 Pro Award w kategorii Wyjątkowe wysokonakładowe urządzenie produkcyjne CMYK+. Model ten jest dostępny w Austrii, Czechach, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Portugalii i Włoszech.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.