Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zimowa Konferencja coraz bliżej

Zimowa Konferencja coraz bliżej

Szczecińska Agencja Edukacyjna zaprasza do udziału w XVII Zimowej Konferencji 2016 pod hasłem „Ekonomia i ekologia w druku”, która odbędzie się w Bukowinie Tatrzańskiej w Domu Zdrowia Rysy, przy ul. Leśnej 20 (20 km od Zakopanego), w dniach 28/29 lutego – 2 marca 2016 roku.

Konferencja skierowana jest do kadry kierowniczej drukarń, zakładów poligraficznych i wydawniczych oraz firm działających w branży poligraficznej. Rynek poligraficzny, tak jak każdy dzisiaj, wymusza efektywność działań w procesie produkcji i zarządzania. Optymalizacja procesów produkcji i działań zarządczych jest najważniejszym czynnikiem zwiększania efektywności i konkurencyjności drukarń. A jak to pogodzić z koniecznością dbania o ekologiczność procesów produkcyjnych? Jakość, opłacalność oraz ekologia produkcji będą zagadnieniami, wokół których będą się toczyć rozważania podczas konferencji. Wydarzenie stwarza więc możliwości konfrontacji różnych rozwiązań i doświadczeń w stosowaniu konkurencyjnych rozwiązań. Konferencja, zgodnie z wieloletnimi tradycjami, ma także charakter integracyjny dla wszystkich środowisk poligrafów. Z prelekcjami wystąpią:
Andrzej Ćwikliński, DKS – „Personalizacja – niewykorzystany potencjał druku cyfrowego”;
Tomasz Krzyżanowski, Multifol – „Najnowsze trendy w uszlachetnianiu opakowań”;
Konrad Lewandowski, ABC/Allied Pressroom Products Europe – „Ekologia w poligrafii – fakty i mity”;
Artur Olszewski, Sharp Electronics (Europe) – „Ekonomiczna produkcja broszur w oparciu o technologię Sharp”;
Stefan Piotrowski, Agfa Graphics – „Płyty CtP konwencjonalne vs ekologiczne – analiza ekonomiczna”;
Sławomir Sokołowski, PAI/PrintinPoland.com – „Kalendarz poligrafia 2016 – co, gdzie, kiedy”;
Konferencję otworzy Prezes Polskiej Izby Druku Edward Dreszer. Wydarzeniu będą towarzyszyć XII zawody w narciarstwie alpejskim dla poligrafów o puchar firmy Michael Huber Polska. „Świat DRUKU” objął wydarzenie patronatem medialnym.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas Zgromadzenia Ogólnego FESPA, które odbyło się w Madrycie, Brytyjka Nicole Spencer została jednogłośnie wybrana nowym członkiem zarządu stowarzyszenia po tym, jak Lascelle Barrow ustąpił ze swoich regionalnych obowiązków w Zarządzie FESPA jako reprezentant Wielkiej Brytanii i otrzymał dożywotni status Honorowego Członka Zarządu, w uznaniu jego wybitnego osobistego wkładu w rozwój FESPA i społeczności poligraficznej.

Z dn. 1 grudnia 2022 r. Janmar Centrum sp. z o.o. sp. k. zmieniła nazwę na Gatner Packaging sp. z o.o. sp. k. Decyzja o rebrandingu jest związana z zakończeniem ważnego okresu inwestycyjnego, „troską o jeszcze lepszą rozpoznawalność polskiej, rodzinnej marki opakowaniowej” i stanowi ważny element w strategii rozwoju firmy w zakresie zwiększania sprzedaży opakowań z tektury falistej tak w kraju, jak i za granicą.

W dn. 21–24 listopada 2022 r. w Paryżu po czteroletniej przerwie spowodowanej pandemią odbyły się międzynarodowe targi All4Pack Emballage Paris. Wystawa, organizowana co dwa lata, jest przeznaczona dla sektora opakowań i intralogistyki. Jak podaje organizator, w wydarzeniu wzięło udział ok. 45 tys. gości z 80 krajów (aż 69% to osoby decyzyjne w firmach lub biorące udział w zakupie rozwiązań), którym ofertę zaprezentowało 1,1 tys. wystawców (z czego połowa to firmy spoza Francji).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.