Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zimowa Konferencja Poligraficzna coraz bliżej

Zimowa Konferencja Poligraficzna coraz bliżej

Już w przyszłym tygodniu, w dniach 13–16 stycznia 2016 roku w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się 17. Zimowa Konferencja Poligraficzna, organizowana przez firmę MZ Consulting. Mottem spotkania będzie „Ekonomia i ekologia w druku”, a towarzyszyć mu będą 11. zawody poligrafów w narciarstwie alpejskim o puchar hubergroup Polska. Patronem medialnym konferencji jest miesięcznik „Świat DRUKU”.

Zimowe spotkanie na stałe wpisało się w kalendarz branżowych imprez, skierowanych do przedstawicieli firm działających w przemyśle poligraficznym. Tym razem jego tematyka będzie związana z ekonomicznymi i ekologicznymi aspektami prowadzenia działalności drukarskiej. Mówi Waldemar Światły, organizator konferencji: „Współczesny rynek poligraficzny wymusza coraz większą efektywność i optymalizację działań w obszarze produkcji i zarządzania, które są kluczowymi czynnikami w zwiększaniu konkurencyjności drukarń. Z drugiej strony stale rosną wymagania odnośnie do proekologiczności realizowanych procesów wytwórczych. O tym, jak skutecznie połączyć te dwa aspekty prowadzenia działalności poligraficznej, będą mówić nasi prelegenci. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nich referaty staną się przyczynkiem do dyskusji z uczestnikami konferencji, przede wszystkim przedstawicielami drukarń. Liczymy również na wysoką frekwencję podczas towarzyszących naszemu zimowemu spotkaniu już od ponad 10 lat zawodów narciarskich o puchar firmy hubergroup Polska. Zapraszamy serdecznie do udziału w konferencji”.
Część merytoryczną 17. Zimowej Konferencji Poligraficzni oficjalnie otworzy Edward Dreszer – prezes Polskiej Izby Druku. Jak wynika z zapowiedzi organizatorów, motto spotkania będzie obecne w wielu wystąpieniach. Konrad Lewandowski z firmy ABC/Allied Pressroom Products Europe zaprezentuje referat „Ekologia w poligrafii – fakty i mity”. Stefan Piotrowski z polskiego oddziału Agfa Graphics przedstawi analizę ekonomiczną zastosowania konwencjonalnych i proekologicznych płyt CtP. Aspekty związane ze wzrostem konkurencyjności firm poligraficznych oraz optymalizacji poszczególnych etapów procesu produkcji zaprezentuje Robert Kuczera z hubergroup Polska. Andrzej Ćwikliński z firmy DKS wystąpi z kolei z referatem zatytułowanym „Personalizacja – niewykorzystany potencjał druku cyfrowego”. Artur Olszewski z Sharp Electronics opowie o ekonomicznej produkcji broszur w oparciu o technologię tego producenta. Natomiast najnowsze trendy w uszlachetnianiu opakowań przedstawi Tomasz Krzyżanowski z firmy Multifol.
Dodatkową atrakcją konferencji będą 11. zawody narciarskie Huber Ski Cup Bukowina 2016 o puchar firmy hubergroup Polska. Nagrody w zawodach zostaną wręczone podczas tradycyjnej kolacji, wieńczącej całą imprezę. Jej uczestnicy wezmą też udział w wieczorze z muzyką, któremu oprawę dźwiękową zapewnią DJ Kip i Mr Electric.
Zgłoszenia udziału w konferencji przyjmowane są do 8 stycznia 2016 roku.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.