Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Wieczór Branżowy PIAP staje się już tradycją

Wieczór Branżowy PIAP staje się już tradycją

Już 17 lutego br. w Warszawie w restauracji Warszawski Dzień Wine Room po raz trzeci odbędzie się wieczór branżowy Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.
Spotkanie ma na celu integrację przedstawicieli firm członkowskich PIAP.

„Mam wrażenie, że wieczór branżowy PIAP zapisał się już na stałe w harmonogramie spotkań większości członków Izby. Spotkanie przebiegające w atmosferze rozmów przy lampce dobrego winna i miłej dla ucha muzyce w tle przypadło do gustu nie tylko członkom naszej Izby, ale również sponsorom wydarzenia, o czym świadczy rosnąca frekwencja wśród obu wymienionych grup. Miło mi, że formuła spotkania, którą wraz z dyrektorem biura zarządu PIAP Katarzyną Wojniak zaproponowałyśmy, spotkała się z tak pozytywnym odbiorem ze strony przedstawicieli firm zrzeszonych w PIAP” - mówi Magda Owczarska, wiceprezes PIAP.
Sponsorami – gospodarzami wydarzenia są firmy: 12M Alicja Wąsowska, Axpol Trading, Brandfathers Group, CiTRON Europen USB Warehouse, Inspirion Polska,
Jaguar Tomasz Chwiłowicz, Macma Polska, Mount Blanc, RITF advnet Polska, Texet Poland oraz Polska Izba Artykułów Promocyjnych.
„Wieczór branżowy PIAP to świetna okazja do pogłębienia istniejących i nawiązania nowych relacji pomiędzy agencjami reklamowymi a producentami i importerami zrzeszonymi w PIAP. Uczestnicy wydarzenia mogą w miłej atmosferze porozmawiać o aktualnych wydarzeniach branżowych oraz wysłuchać opinii przedstawicieli innych firm członkowskich na temat sytuacji na rynku” – mówi Katarzyna Wojniak, dyrektor biura zarządu PIAP.
Podczas wieczoru branżowego PIAP m.in. odbędzie się uroczyste wręczenie statuetek dla Jubilatów PIAP 2016 oraz dla firm uczestniczących w programie Gwiazdy PIAP 2015, które zgodnie z zasadami programu otrzymały największą liczbę pozytywnych komentarzy.
Po części oficjalnej przyjdzie czas na relaks i rozmowy kuluarowe,na które przedstawiciele PIAP w imieniu swoim oraz pozostałych sponsorów serdecznie zapraszają.
Fotorelacja z Wieczoru Branżowego PIAP 2015
Videorelacja Wieczór Branżowy PIAP 2015

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.