Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / V edycja raportu „Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce”

V edycja raportu „Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce”

Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga wraz z firmą badawczą KPMG prowadzi prace nad V edycją raportu sektora poligraficznego. Publikacja ma na celu analizę rynku poligraficznego ze szczegółowym opracowaniem sektorów druku cyfrowego, druku fleksograficznego i produkcji opakowań kartonowych z nadrukiem. Badanie pozwoli na rzetelne przedstawienie kondycji polskich przedsiębiorstw branży poligraficznej.

Prezentacja raportu odbędzie się pierwszego dnia Targów Poligrafia w Poznaniu, 26 maja 2015. Podczas wydarzenia zostaną także wręczone Nagrody Gutenberga – wyróżnienie dla firm poligraficznych, które wykazują się innowacyjnością, zaangażowaniem w kształcenie zawodowe przyszłych pokoleń poligrafów oraz osiągnięciami w eksporcie produktów i usług.
Raport – tak jak dotychczas – będzie również dystrybuowany za pośrednictwem wydziałów promocji i handlu polskich placówek dyplomatycznych oraz na wszystkich ważnych międzynarodowych wydarzeniach branżowych.

Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga zaprasza firmy poligraficzne do udziału w badaniu. Ankieta dostępna jest na stronie PBKG: www.bractwogutenberga.pl. Termin nadsyłania wypełnionych ankiet upływa 15 marca 2015.

Raport „Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce” to także okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług szerokiemu gronu odbiorców. Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga zaprasza do partnerstwa w projekcie przedsiębiorstwa poligraficzne, dostawców, kooperantów branży oraz instytucje finansowe. Szczegóły współpracy zamieszczono na stronie internetowej Bractwa.

„Świat DRUKU” jest wśród patronów medialnych wydarzenia.

  • Obecnie 1 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 1/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Mijający rok przyniósł branży opakowań wiele zmian. Nowa rzeczywistość kształtowała lokalne gospodarcze relacje biznesowe, a kwestie łączności, cyfryzacji, automatyzacji i zrównoważonego rozwoju stały się podstawą produkcji. Jean-Pascal Bobst, prezes firmy BOBST, analizując minione miesiące, przedstawia wnioski na temat przyszłości tego sektora.

25 listopada br., podczas Gali Jubileuszowej Polskiej Izby Druku, poznaliśmy laureatów XXII edycji konkursu Złotego Gryfa. Jest to największy i najstarszy w Polsce konkurs obejmujący całe spektrum produkcji poligraficznej, gdzie oceniana jest wyłącznie jakość wykonania produktu. Jak już informowaliśmy, w tegorocznej edycji rywalizacji prestiżową statuetką nagrodzono wydanie nr 6/2021 „Świata DRUKU” (kategoria: Czasopismo wielobarwne). Jakie inne produkty rodzimej poligrafii zdobyły wyróżnienie?

Za nami kolejna wystawa skierowana do branży handlu detalicznego – w Warszawie w dn. 23–24 listopada br. odbyło się największe, jak podkreśla organizator, wydarzenie tego sektora w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow. Podczas wystawy, nad którą patronat medialny sprawował „Świat DRUKU”, przedstawiciele sieci i centrów handlowych, najemcy i właściciele sklepów mogli znaleźć rozwiązania niezbędne do prowadzenia działalności. W tym roku producenci technologii i wyposażenia szczególnie promowali nowości, oparte na automatyzacji i robotyzacji.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.