Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Trwa rejestracja na targi Festiwal Marketingu

Trwa rejestracja na targi Festiwal Marketingu

Już za tydzień, w dn. 14–15 września, w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Marketingu. Trwa bezpłatna rejestracja na targi. Rok 2022 to dla OOH magazine – organizatora wydarzenia – rok zmian. Konsolidacji uległa wrześniowa wystawa, wcześniej funkcjonująca pod nazwami FestiwalMarketingu.pl i FestiwalDruku.pl, ponadto w tym roku branżowy magazyn OOH magazine z kwartalnika zmienił się w półrocznik i został połączony z Raportem Dostawców Mediów i Maszyn.
Co Państwo znajdą w najnowszym numerze publikacji i dlaczego warto w przyszłym tygodniu odwiedzić Halę EXPO XXI?

Kto jeszcze nie ma identyfikatora na Festiwal Marketingu, może bezpłatnie zarejestrować się TUTAJ. Podczas wydarzenia zaprezentują się przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy – dostawcy artykułów promocyjnych, przedstawiciele poligrafii reklamowej, producenci POS. Przestrzeń wystawiennicza będzie podzielona na dwa sektory branżowe: reklama & marketing oraz dostawcy mediów i maszyn.

Jak co roku podczas targów Festiwal Marketingu odbędzie się konkurs Super Gift 2022, podczas którego zaprezentowane zostaną najciekawsze gadżety reklamowe. W trakcie wydarzenia odwiedzający będą mogli zagłosować na gadżet, który otrzyma Nagrodę Publiczności. Podczas targów nie zabraknie również konkursu Pos Stars. W specjalnie zaaranżowanej strefie zwiedzający będą mogli zagłosować na najlepszy display reklamowy

Nowością na targach jest też konferencja Marketing MIX dla druku i poligrafii – będzie ona miała miejsce po raz pierwszy podczas wrześniowych targów. Skierowana jest do właścicieli i dyrektorów drukarń – będzie to wyjątkowa okazja do zdobycia nowych umiejętności z zakresu m.in. zarządzania i motywacji zespołu,

Lista wystawców dostępna jest TUTAJ. Wstęp na targi skierowany jest wyłącznie do profesjonalistów i przedstawicieli branży.

Na łamach najnowszego wydania OOH magazine znajdą Państwo m.in.:
- wywiady (KROSS, Politan, Mlekpol, Sidolux, Dermena, Rak’N’Roll, Pepco),
- jubileuszowe rozmowy (TEXET, Stefania, Slodkie, Allers Grupa, badge4u, Eblis B&L, Gratisownia.pl, Lynka, Happy Gifts Europe, Druk Poznań, Astat, Trodat),
- sektory branżowe: Marketing, Event&Mice, Gifts, Trade Marketing, Marketing Online, Nowość! Poligrafia.

Gadżetowe jubileusze
Numer otwiera wywiad z Tomaszem Barudinem i dr. Mariuszem Szeib z Texet Poland – witają oni także czytelników z okładki najnowszego numeru, świętując 15-lecie firmy. W dziale gadżetów reklamowych znajdziemy niezwykle silną reprezentację firm, które w obecnym roku świętują Jubileusz swojej działalności. To czas refleksji i podsumowań, a także spojrzenia w przyszłość. W numerze rozmawiamy z przedstawicielami firm: Stefania, Slodkie, Allers Grupa, badge4u, Eblis B&L, Gratisownia.pl, Lynka oraz Happy Gifts Europe.

Marketing Mix
Na łamy magazynu zaproszono jak zawsze przedstawicieli największych marek i firm, którzy w wywiadach mówią o mijającym roku i planach na przyszłość. Tym razem to przedstawiciele takich brandów jak: KROSS, Politan, Mlekpol, Sidolux, Dermena, Rak’N’Roll, Pepco. W sektorze Event&Mice rozmawiamy z przedstawicielami: Rebelia Media, Colors Of Design, MindBlowing, Live Age oraz Agencji POWER. Silna reprezentacja również w dziale poświęconym reklamie w miejscu sprzedaży – tu rozmawiamy z przedstawicielami: Exposite, Artplex, Maspex, ATS Display czy Focus Nation.

Istotną część magazynu jest Katalog Wystawców targów Festiwal Marketingu. Na żywo będzie się można spotkać z wystawcami już za kilkanaście dni w Warszawie.

Nowy numer można pobrać TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI (spółka należąca do Siris Capital Group LLC) poinformowała, że jej dział Fiery, zajmujący się procesami workflow, stał się niezależną firmą, pozostającą własnością Grupy Siris.

Na zlecenie firmy Konica Minolta zbadano aktualne podejście przedsiębiorstw do transformacji cyfrowej. Wyniki opisano w bezpłatnym raporcie pt. „Od prowizorycznej do świadomej transformacji w sektorze MŚP”.

Drukarka sublimacyjna Durst P5 TEX iSUB, wykorzystująca autorskie atramenty sublimacyjne Sublifix, uzyskała certyfikat Eco Passport, wydawany przez Oeko-Tex. Substancje chemiczne opatrzone znakiem Eco Passport spełniają wymagania dotyczące zrównoważonej produkcji tekstylnej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.