Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targi PCI Days 2021 odbędą się we wrześniu w Warszawie

Targi PCI Days 2021 odbędą się we wrześniu w Warszawie

Organizatorzy targów PCI Days, przeznaczonych dla branż kosmetycznej i farmaceutycznej, potwierdzili, że odbędą się one w zapowiadanym wcześniej terminie 8 i 9 września 2021 r. w Hali Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego. Podczas wydarzenia, nad którym „Świat DRUKU” objął patronat medialny, wystawcy zaprezentują najnowsze rozwiązania w zakresie surowców, maszyn, opakowań oraz innych usług dla obu gałęzi przemysłu. Targi stanowią unikalną okazję, aby w jednym miejscu zapoznać się jednocześnie z innowacjami produktowymi i technologicznymi w obszarze leków i kosmetyków, jak również nawiązać ciekawe i owocne relacje biznesowe z przedstawicielami obu branż.

Tegoroczny program merytoryczny będzie obfitował w różnorodne tematy skupiające się na aktualnych potrzebach oraz wyzwaniach w branży farmaceutycznej i kosmetycznej. W przestrzeniach Hali Expo XXI po raz kolejny wydzielone zostaną Strefy Inspiracji poświęcone obu branżom. Wykłady i warsztaty poprowadzone zostaną przez ekspertów z bogatym doświadczeniem. Zaplanowano m.in. konferencję „Be Inspired – Nowości Surowcowe 2021/2022”, podczas której zaprezentowane zostaną najnowsze trendy oraz surowce przyszłości; konferencję ,,Mikrobiologia produktu farmaceutycznego i kosmetycznego oraz środowiska produkcyjnego”, którą poprowadzi dr. Piotra Nowaczyka z Centrum Badań Innowacji; praktyczne warsztaty dla zakupowców –skupią się wokół zwiększenia efektywności struktur zakupowych i poprowadzone zostaną przez specjalistów z Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów: Monikę Bis oraz Andrzeja Zawistowskiego.

Bezpośrednio na stoiskach będzie możliwość zapoznania się z szerokim portfolio produktów i usług oferowanych przez wystawców. Stoiska stanowić będą platformę do budowania bezpośrednich relacji oraz czerpania inspiracji między innymi w takich obszarach jak zwiększanie efektywności produkcji, wprowadzenie nowych produktów w oparciu o innowacyjne surowce, dostosowanie opakowań do wyzwań prośrodowiskowych czy usprawnienia łańcucha dostaw.

W komunikacie organizatorów czytamy m.in: „Wierzymy, że nawet najbardziej zaawansowane narzędzia komunikacji nie zastąpią możliwości budowania bezpośrednich relacji, dlatego tak bardzo cieszy nas decyzja o odmrożeniu branży targowej i możliwość zorganizowania Targów PCI Days w tradycyjnej formie. Od czasu premierowej edycji, która zakończyła się ogromnym sukcesem, mijają dwa lata. Pandemia koronowirusa zmusiła nas do dwukrotnej zmiany terminu wydarzenia. Czas ten wykorzystaliśmy na opracowanie atrakcyjnego programu merytorycznego oraz dotarcie do szerokiego grona wystawców. W rezultacie podczas wrześniowej edycji na odwiedzających będzie czekać aż 110 stoisk wystawczych o zróżnicowanym asortymencie. Ogromne zainteresowanie premierową edycją wydarzenia, jak również dynamiczny rozwój przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, utwierdzają nas w przekonaniu, że Targi PCI Days 2021 ponownie będą stanowić odpowiedź na najważniejsze potrzeby i wyzwania tych dwóch sektorów”.

Udział w Targach PCI Days 2021 jest bezpłatny. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.pcidays.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Nowa edycja raportu drupa Global Trends, uznawanego za barometr biznesowy dla branży poligraficznej i opakowaniowej, jest już dostępna. Publikacja powstała na podstawie ankiety, którą na zlecenie targów drupa przeprowadziły wiosną 2022 r. dwie firmy (brytyjska Printfuture i szwajcarska Wissler & Partner). Wzięło w niej udział ponad 500 menedżerów reprezentujących drukarnie oraz producentów i dostawców maszyn i urządzeń z całego świata. Raport dostarcza cennych informacji na temat trendów technologicznych, rozwoju rynku, planów inwestycyjnych. Jego pełna wersja jest dostępna odpłatnie TUTAJ, natomiast w numerze 9/2022 „Świata DRUKU” znajdą Państwo przegląd najważniejszych wniosków zawartych w badaniu.

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.