Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Rozdano Nagrody Polskiej Branży Druku 3D 2018

Rozdano Nagrody Polskiej Branży Druku 3D 2018

27 lutego 2019 r. na terenie EXPO Silesia w Sosnowcu odbyła się 5. Gala Rozdania Nagród Polskiej Branży Druku 3D, organizowana przez CD3D – wydawcę portalu branżowego Centrum Druku 3D oraz EXPO Silesia – Centrum Targowo-Wystawiennicze. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele wszystkich najważniejszych firm tworzących rynek druku 3D w Polsce. „Świat DRUKU” był patronem medialnym tego wydarzenia.

Nagrody Polskiej Branży Druku 3D to plebiscyt, podczas którego nagradzane są najlepsze firmy, produkty, wydarzenia oraz osobistości branży technologii przyrostowych roku. W głosowaniu biorą udział przedstawiciele firm tworzących rodzimą branżę druku 3D – w tegorocznej edycji łącznie wzięło w nim udział 91 osób. Nagrodą główną jest statuetka przedstawiająca Cedryka – robota występującego w logo CD3D.

Poniżej lista tegorocznych zwycięzców 16 plebiscytowych kategorii: Maciej Patrzałek z SondaSys / Solveere (Człowiek Roku), Zortrax S.A. (Najlepsza Polska Firma Roku), 3D-TAL S.C. (Najlepsza Nowa Polska Firma Roku), Zortrax M200 Plus (Najlepsza Polska Drukarka 3D Roku), Zortrax Inkspire (Najlepsza Nowa Polska Drukarka 3D Roku), Spectrum Group Sp. z o.o. (Najlepszy Polski Producent Filamentów Roku), get3D Sp. z o.o. (Najlepszy Polski Dystrybutor Drukarek 3D i Filamentów Roku w klasie Desktop), 3Drukarki.pl (Najlepszy Polski Sklep z Drukarkami 3D i Filamentami), Bibus Menos Sp. z o.o. (Najlepszy Polski Dystrybutor Drukarek 3D Roku w klasie Industrial), Materialise S.A. (Najlepsza Polska Firma Usługowa Roku), Prusa Research srl. (Najlepsza Zagraniczna Firma Roku w klasie Desktop), EOS GmbH (Najlepsza Zagraniczna Firma Roku w klasie Industrial), Original Prusa i3 Mk3 (Najlepsza Zagraniczna Drukarka 3D Roku w klasie Desktop); za Najważniejsze Wydarzenie Roku w Polsce uznano 10. edycję Dni Druku 3D, za Najważniejsze Wydarzenie Roku na Świecie – targi formnext 2018, zaś za Największe Rozczarowanie Roku – przyjęcie przez Parlament Europejski kontrowersyjnej rezolucji w sprawie druku 3D.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Award 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Technologia ta, dostępna w ramach pakietu Flexcel NX Print Suite do opakowań giętkich, rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.