Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Pożegnanie lata we Wrocławiu

Pożegnanie lata we Wrocławiu

Firma LFP Industrial Solutions organizuje w swoim Centrum Demonstracyjnym we Wrocławiu dzień otwarty w dn. 13–15 września. Podczas wydarzenia prezentowane będą rozwiązania technologiczne z oferty dystrybutora, w tym przede wszystkim maszyny marek Vanguard oraz Elitron. Nie zabraknie także atrakcyjnych niespodzianek dla gości.

Jak zapowiada organizator, trzydniowe spotkanie będzie stanowiło okazję nie tylko do przetestowania urządzeń marki Vanguard (flagowy model VK300D-HS, oferujący dużą szybkość pracy i wysoką jakość druku oraz wszechstronność w zakresie pracy na różnorodnych podłożach) i Elitron (zautomatyzowane urządzenie Elitron Kombo SD+31.20, które umożliwia cięcie, bigowanie i frezowanie, obsługuje szeroki zakres materiałów, dzięki czemu sprawdza się w wielu segmentach poligrafii), lecz także zapoznania się z wizją LFP Industrial Solutions, możliwościami firmy oraz oferowanym szerokim wsparciem klienta.

W trakcie dni otwartych będzie także możliwość zapoznania się z bogatymi możliwościami ekosystemu Durst Software (osoby zainteresowane proszone są o wcześniejsze umówienie spotkania).

Uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na wyjątkowe rabaty oraz upominki. Na zakończenie organizator przygotowuje barbecue w prawdziwie amerykańskim stylu.

Aby wziąć udział w Open House, należy zarejestrować się poprzez link dostępny TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Mijający rok przyniósł branży opakowań wiele zmian. Nowa rzeczywistość kształtowała lokalne gospodarcze relacje biznesowe, a kwestie łączności, cyfryzacji, automatyzacji i zrównoważonego rozwoju stały się podstawą produkcji. Jean-Pascal Bobst, prezes firmy BOBST, analizując minione miesiące, przedstawia wnioski na temat przyszłości tego sektora.

25 listopada br., podczas Gali Jubileuszowej Polskiej Izby Druku, poznaliśmy laureatów XXII edycji konkursu Złotego Gryfa. Jest to największy i najstarszy w Polsce konkurs obejmujący całe spektrum produkcji poligraficznej, gdzie oceniana jest wyłącznie jakość wykonania produktu. Jak już informowaliśmy, w tegorocznej edycji rywalizacji prestiżową statuetką nagrodzono wydanie nr 6/2021 „Świata DRUKU” (kategoria: Czasopismo wielobarwne). Jakie inne produkty rodzimej poligrafii zdobyły wyróżnienie?

Za nami kolejna wystawa skierowana do branży handlu detalicznego – w Warszawie w dn. 23–24 listopada br. odbyło się największe, jak podkreśla organizator, wydarzenie tego sektora w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow. Podczas wystawy, nad którą patronat medialny sprawował „Świat DRUKU”, przedstawiciele sieci i centrów handlowych, najemcy i właściciele sklepów mogli znaleźć rozwiązania niezbędne do prowadzenia działalności. W tym roku producenci technologii i wyposażenia szczególnie promowali nowości, oparte na automatyzacji i robotyzacji.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.