Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Paryskie targi All4Pack w nowej formule

Paryskie targi All4Pack w nowej formule

W dn. 21–24 listopada 2022 r. w Paryżu po czteroletniej przerwie spowodowanej pandemią odbyły się międzynarodowe targi All4Pack Emballage Paris. Wystawa, organizowana co dwa lata, jest przeznaczona dla sektora opakowań i intralogistyki. Jak podaje organizator, w wydarzeniu wzięło udział ok. 45 tys. gości z 80 krajów (aż 69% to osoby decyzyjne w firmach lub biorące udział w zakupie rozwiązań), którym ofertę zaprezentowało 1,1 tys. wystawców (z czego połowa to firmy spoza Francji).

Targi „odbyły się w przyjaznej atmosferze i bardziej niż kiedykolwiek udowodniły swoje znaczenie w zakresie biznesu, innowacji, treści i wpływu na profesjonalistów z branży, tak we Francji, jak i na arenie międzynarodowej”.

Targi All4Pack Emballage Paris przyciągają decydentów ze wszystkich głównych sektorów przemysłowych, takich jak produkty spożywcze, uroda i higiena, dobra konsumpcyjne, towary przemysłowe, napoje i płyny, e-commerce, produkty luksusowe, farmacja i zdrowie, usługi, transport i logistyka. Oprócz bogatej oferty wystawienniczej goście mogą liczyć na obszerny program wydarzeń towarzyszących. Wśród nich znalazł się Konkurs Innowacji All4Pack, w którym oceniano ponad 200 nowych produktów i innowacji zaprezentowanych przez wystawców, pogrupowanych w pięciu kategoriach. Organizatorzy targów powołali także Komitet Ekspertów ds. Pakowania (Pack Expert Committee), którzy objaśniali gościom wydarzenia zawiłości regulacji prawnych, tłumaczyli ciągłe zmiany i pomagali identyfikować obecne oczekiwania rynku. Przez cztery dni targowe w Strefie Konferencji Targów All4Pack odbyło się ok. trzydziestu konferencji związanych z najważniejszymi zagadnieniami branży i prowadzonych przez prelegentów wysokiego szczebla będących członkami federacji, stowarzyszeń i przedstawicieli branż użytkowników. Wśród innych wydarzeń towarzyszących, których zadaniem było wsparcie profesjonalistów w procesie transformacji sektora opakowań, znalazły się: przestrzeń Objectif Zero Impact (platforma dyskusyjna i miejsce prezentacji nowatorskich osiągnięć 14 start-upów), przestrzeń All4Pack Innovations (ekspozycja laureatów Konkursu 2022 i ich 101 prac), ścieżki tematyczne i wycieczki z przewodnikiem (goście mogli bardziej efektywnie zwiedzać wybrane sektory targowe i odkrywać innowacje).

„Bardzo cieszy nas sukces tej edycji targów, który udało nam się osiągnąć głównie dzięki modernizacji oferty wydarzenia i dopasowania jej do aktualnych problemów i wyzwań branży. Zapoczątkowany cztery lata temu proces cieszy się zatem powodzeniem i pozwala budować przyszłość All4Pack Emballage Paris na doskonałych fundamentach. Jesteśmy szczególnie dumni z żywego odzewu uczestników wydarzenia, którzy wyrażali swój entuzjazm i zadowolenie zarówno jeśli chodzi o sferę wystawienniczą i merytoryczną, jak i jakość spotkań i serdeczną atmosferę panującą przez wszystkie cztery dni” – mówi Guillaume Schaeffer, dyrektor targów All4Pack Emballage Paris

Następna edycja targów All4Pack Emballage Paris odbędzie się ponownie w przestrzeniach ekspozycyjnych Paris Nord Villepinte w terminie 4–7 listopada 2024 r.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI (spółka należąca do Siris Capital Group LLC) poinformowała, że jej dział Fiery, zajmujący się procesami workflow, stał się niezależną firmą, pozostającą własnością Grupy Siris.

Na zlecenie firmy Konica Minolta zbadano aktualne podejście przedsiębiorstw do transformacji cyfrowej. Wyniki opisano w bezpłatnym raporcie pt. „Od prowizorycznej do świadomej transformacji w sektorze MŚP”.

Drukarka sublimacyjna Durst P5 TEX iSUB, wykorzystująca autorskie atramenty sublimacyjne Sublifix, uzyskała certyfikat Eco Passport, wydawany przez Oeko-Tex. Substancje chemiczne opatrzone znakiem Eco Passport spełniają wymagania dotyczące zrównoważonej produkcji tekstylnej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.