Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / PCI Days 2020: Wyjdź na spotkanie z branżą

PCI Days 2020: Wyjdź na spotkanie z branżą

Małymi krokami gospodarka stara się powrócić do stanu sprzed pandemii. Firmy aktywnie poszukują kontaktu z nowymi klientami i kierują swoją uwagę w stronę wydarzeń B2B. Jak informują organizatorzy targów PCI Days, odbędą się one nieodwołalnie w terminie 9–10 września 2020 r. Będzie to pierwsze po kwarantannie wydarzenie przeznaczone dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej, na które z niecierpliwością czekają zarówno wystawcy, jak i odwiedzający. „Świat DRUKU” jest patronem medialnym targów.

Targi PCI Days oferują możliwość spotkania wiodących producentów i dostawców produktów i usług dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Oferta, którą przedstawią na swoich stoiskach obejmuje surowce, opakowania, maszyny do produkcji, urządzenia laboratoryjne, urządzenia etykietujące i znakujące, usługi produkcji marki własnej, usługi logistyczne oraz IT. Nie zabraknie interesujących prezentacji produktów i cennych rozmów biznesowych w niezapomnianej atmosferze.

Organizatorzy aktualizują program merytoryczny, aby zapewnić wszystkim uczestnikom targów satysfakcjonujące i pełne praktycznej, aktualnej wiedzy wykłady. Liczne prelekcje w dwóch Strefach Inspiracji (Farmaceutycznej i Kosmetycznej), dwie konferencje tematyczne (,,Mikrobiologia produktów kosmetycznych i farmaceutycznych oraz środowiska produkcyjnego” i ,,BE INSPIRED - Nowości Surowcowe 2020/2021”) oraz warsztaty dla zakupowców. A to tylko niektóre atrakcje PCI Days 2020.

Oto wybrane wykłady, których będzie można wysłuchać w naszych Strefach Inspiracji:

KOSMETYCZNA STREFA INSPIRACJI

Kosmetyki naturalne i organiczne w odniesieniu do Standardu Cosmos i Normy ISO 16128 - Anna Turek, NUCO E. i G. Kosyl

Analiza rynku kosmetycznego: trendy i prognozy – Karolina Szałas, Justyna Zagórska, PMR Ltd.

Kosmetyki naturalne w oparciu o trendy wyznaczane przez konsumentów – Anna Kuczyńska, APN Cosmetics

Solubilizacja hydrofobowych substancji aktywnych w roztworach wodnych. O zastosowaniu surfaktantów w płynach micelarnych, tonikach i innych wodnych układach kosmetycznych – Beata Domagalska, BeWuDe

Projektowanie opakowań z uwzględnieniem końca cyklu ich życia – Marcin Łapaj, Henkel Polska

Bariery w recyklingu opakowań kosmetycznych – Marta Krawczyk, Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań

Recykling opakowań po produktach kosmetycznych to obecne działania czy wyzwanie jutra? – Konrad Nowakowski, Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań

Recepturowanie i wprowadzanie do obrotu kosmetyków według różnorodnych wymagań klientów kontraktowych – Natalia Kulik, Mokosh Cosmetics

FARMACEUTYCZNA STREFA INSPIRACJI

Recykling opakowań po produktach farmaceutycznych, czy to możliwe i potrzebne? – Konrad Nowakowski, Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań

Bariery w recyklingu opakowań farmaceutycznych – Tomasz Kociszewski, Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań

Rola reputacji marki w budowaniu pozycji rynkowej – Tomasz Baran, Ariadna Ogólnopolski Panel Badawczy

Data Integrity Expectation for EMA inspection – Danilo Neri, PQE Group

Wpływ motywacji pracowników na jakość produktów farmaceutycznych – Grzegorz Taras, Gedeon Richter Polska

Lean / optymalizacje procesowe – Curtis Health Caps

Każde Dlaczego ma swoje Dlatego – zarządzanie działaniami wyjaśniającymi wyniki OOS – Justyna Krasuska, Novartis Technical Operations

Surowce roślinne w lekach i suplementach –Curtis Health Caps

Świadome planowanie – rzetelne wykonanie – planowanie operacyjne i taktyczne w Laboratorium – Monika Lebioda, Novartis Technical Operations

W jakim kierunku idzie rynek kwasów tłuszczowych omega-3, kanabidiolu i hydrolizatów kolagenu – Tomasz Woźniak, EuroPharma Aliance

Moving with the times – A new generation of joint health solution for today’s consumer – Lonza

Pochodne katynonu w syntezie organicznej i projektowaniu związków biologicznie aktywnych – Dariusz Kozakiewicz, DK CHEM Organic Synthesis

ApplePhenon® – patented polyphenol extract from wild unripe apples – Valeria Ciarocchi, BGG Europe, Nortrade Pharma

Jak podkreślają organizatorzy, bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników targów są najważniejszym priorytetem. Wszyscy goście zostaną zaopatrzeni w niezbędne środki ochrony osobistej, takie jak maseczki i rękawiczki. Hala targowa Global EXPO jest doskonale przygotowana do wprowadzania wszelkich środków bezpieczeństwa. Jest duża i posiada precyzyjne systemy wentylacji powietrza. W środku można w prosty sposób zadbać o niezbędny odstęp pomiędzy stoiskami i gośćmi. O szczegółach będzie można poczytać już niedługo na stronie głównej PCI Days.

Dodatkowo będzie krążyć bus dowożący gości PCI Days z dworców kolejowych Warszawa Wschodnia oraz Warszawa Zachodnia. Orientacyjny rozkład jazdy busa poznamy już niedługo.

NIE PRZEGAP TAKIEJ OKAZJI!

Targi PCI Days to niezapomniane spotkanie z wiodącymi dostawcami produktów i usług dla produkcji leków i kosmetyków, a ponadto możliwość poznania aktualnych trendów rynkowych i surowcowych na lata 2020/2021 oraz innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych i wiele więcej!

To także owocnie spędzony czas podczas biznesowych rozmów i nawiązywania cennych kontaktów.

Już dzisiaj zaplanuj swój udział w targach i zarejestruj się na pcidays.pl!

Więcej informacji o targach, wystawcach i programie merytorycznym znajdziesz na stronie internetowej targów oraz w mediach społecznościowych: LinkedIn i Facebook.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas Kongresu European Carton Makers Association w Krakowie (15–16 września 2022 r.) tradycyjnie miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu European Carton Excellence Awards, organizowanego przez ECMA i Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Tektury i Pudełek Składanych Pro Carton. Jakie projekty zyskały największe uznanie jurorów?

Szwajcarski producent wielkoformatowych ploterów z płaskim stołem – swissQprint – obchodzi piętnastą rocznicę istnienia. Firmę utworzyli we wrześniu 2007 r. Reto Eicher, Hansjörg Untersander i Roland Fetting. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 200 osób i działa w skali globalnej, współpracując z ponad 30 niezależnymi firmami partnerskimi, wspólnie z którymi zainstalowało ponad 1,6 tys. maszyn.

Firma Fujifilm poinformowała, że jej maszyna Revoria Press PC1120 otrzymała przyznawaną przez Keypoint Intelligence nagrodę Buyers Lab 2022 Pro Award w kategorii Wyjątkowe wysokonakładowe urządzenie produkcyjne CMYK+. Model ten jest dostępny w Austrii, Czechach, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Portugalii i Włoszech.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.