Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Jubileuszowa Zimowa Konferencja Poligraficzna w Bukowinie Tatrzańskiej

Jubileuszowa Zimowa Konferencja Poligraficzna w Bukowinie Tatrzańskiej

Konferencja Poligraficzna w Bukowinie Tatrzańskiej 2011

W dniach 15–18 stycznia 2014 roku w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się 15. Zimowa Konferencja Poligraficzna, której tematem przewodnim będzie rola klienta drukarni w procesach realizacji zleceń i w rozwoju polskiej branży poligraficznej. Konferencji będą towarzyszyć 9. zawody poligrafów w narciarstwie alpejskim o puchar firmy Michael Huber Polska. Patronem medialnym spotkania jest „Świat DRUKU”, partnerem – PrintinPoland.com. Nowy organizator – firma MZ Consulting – przygotował bardzo preferencyjne warunki cenowe dla drukarń zainteresowanych udziałem w konferencji.

Spotkanie w Bukowinie Tatrzańskiej tradycyjnie już otwiera kalendarz imprez branżowych w Polsce. Jubileuszowa, piętnasta jego edycja będzie w dużej mierze poświęcona roli, jaką odgrywają zleceniodawcy – klienci drukarń, zarówno w procesach realizacji zleceń poligraficznych, jak i w podnoszeniu jakości i w rozwoju całego przemysłu drukarskiego w naszym kraju. Kilka spośród zapowiadanych referatów w sposób bezpośredni nawiązuje do tematu przewodniego konferencji. Andrzej Ćwikliński z firmy DKS wystąpi z prezentacją „Nowa rola dostawcy na tle zmieniających się wymagań klientów drukarń”. Podobne akcenty pojawią się w referacie Roberta Kuczery z Michael Huber Polska („Proces decyzyjny wyboru dostawcy”). Danuta Tyrowicz z firmy Frogimus przedstawi narzędzia i oprogramowanie do color managementu, zaś Konrad Lewandowski z ABC/Allied Pressroom Products opowie o nowych rozwiązaniach technologicznych w roztworach nawilżających do druku offsetowego. Jerzy Łącki z firmy Sun Chemical zaprezentuje sylwetkę tego producenta farb graficznych, opowie także o produktach i współpracy z klientami. Z kolei wydarzenia branżowe – przede wszystkim targi w Polsce i poza nią – czekające nas w 2014 roku zaanonsuje Sławomir Sokołowski z Poligraficznej Agencji Informacyjnej w wystąpieniu „Co, gdzie, kiedy – kalendarz poligraficzny na 2014 rok”.
Dodatkową atrakcją 15. Zimowej Konferencji Poligraficznej będą 9. zawody narciarskie Huber Ski Cup Bukowina 2014 o puchar firmy Michael Huber Polska. Nagrody w zawodach zostaną wręczone podczas tradycyjnej kolacji wieńczącej konferencję. Jej uczestnicy wezmą też udział w wieczorze z muzyką, któremu oprawę dźwiękową zapewnią – jak co roku – DJ Kip i Mr Electric.

Cena za udział w konferencji wynosi 1360 zł netto od osoby i obejmuje: zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym (dopłata do „jedynki” wynosi 180 zł netto), wyżywienie oraz udział w części rekreacyjnej, w tym w zawodach Huber Ski Cup Bukowina 2014. Z myślą o przedstawicielach drukarń przygotowany został specjalny 40% rabat (koszt udziału dla drukarń wynosi 816 zł netto), na dodatkowe 5% zniżki mogą liczyć użytkownicy portalu PrintinPoland.com (w ich przypadku koszt udziału spada do 748 zł netto)
Zgłoszenia udziału w konferencji przyjmowane są do 9 stycznia 2014.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Mijający rok przyniósł branży opakowań wiele zmian. Nowa rzeczywistość kształtowała lokalne gospodarcze relacje biznesowe, a kwestie łączności, cyfryzacji, automatyzacji i zrównoważonego rozwoju stały się podstawą produkcji. Jean-Pascal Bobst, prezes firmy BOBST, analizując minione miesiące, przedstawia wnioski na temat przyszłości tego sektora.

25 listopada br., podczas Gali Jubileuszowej Polskiej Izby Druku, poznaliśmy laureatów XXII edycji konkursu Złotego Gryfa. Jest to największy i najstarszy w Polsce konkurs obejmujący całe spektrum produkcji poligraficznej, gdzie oceniana jest wyłącznie jakość wykonania produktu. Jak już informowaliśmy, w tegorocznej edycji rywalizacji prestiżową statuetką nagrodzono wydanie nr 6/2021 „Świata DRUKU” (kategoria: Czasopismo wielobarwne). Jakie inne produkty rodzimej poligrafii zdobyły wyróżnienie?

Za nami kolejna wystawa skierowana do branży handlu detalicznego – w Warszawie w dn. 23–24 listopada br. odbyło się największe, jak podkreśla organizator, wydarzenie tego sektora w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow. Podczas wystawy, nad którą patronat medialny sprawował „Świat DRUKU”, przedstawiciele sieci i centrów handlowych, najemcy i właściciele sklepów mogli znaleźć rozwiązania niezbędne do prowadzenia działalności. W tym roku producenci technologii i wyposażenia szczególnie promowali nowości, oparte na automatyzacji i robotyzacji.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.