Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Canon wśród liderów w raporcie Gartnera „MFP and Printer Magic Quadrant”

Canon wśród liderów w raporcie Gartnera „MFP and Printer Magic Quadrant”

Firma Canon zdobyła tytuł lidera w raporcie Gartnera „MFP and Printer Magic Quadrant” za rok 2012. To prestiżowe opracowanie stanowi diagnozę aktualnej sytuacji na rynku, a także wskazuje kierunki jego rozwoju.

„Wyróżnienie dla firmy Canon w raporcie Gartnera jest dowodem naszego zaangażowania w poprawę produktywności i zwiększenia efektywności działań naszych klientów biznesowych, poprzez oferowane technologie i usługi – mówi Paul Rowntree, dyrektor marketingu w Canon Europe. – Canon posiada szerokie portfolio produktów, od rozwiązań dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, aż po urządzenia dla dużych środowisk biznesowych. Inwestujemy w prace rozwojowo-badawcze, aby dostarczać naszym klientom innowacyjne produkty i oprogramowanie. We wrześniu Canon wprowadził platformę imageRUNNER ADVANCE drugiej generacji i zaprezentował sześć nowych produktów z tej serii, by sprostać wyzwaniom współczesnego biznesu”.
Nowa platforma firmy Canon zapewnia kompletne rozwiązania do obrazowania dla organizacji każdej wielkości. Małe firmy będą korzystać z możliwości rozwiązań zarezerwowanych do tej pory dla dużych przedsiębiorstw. Są to m.in. podwyższone bezpieczeństwo, skuteczna kontrola kosztów drukowania i narzędzia do publikowania dokumentów. Natomiast klienci korporacyjni i duże organizacje będą mogły korzystać z rozwiązań oferujących zaawansowane zabezpieczenia, łatwą integrację i centralny system zarządzania flotą.
„Jesteśmy przekonani, że tak innowacyjne rozwiązania jak platforma imageRUNNER ADVANCE przyczyniły się do wzmocnienia naszej pozycji w tegorocznym raporcie Gartnera” – podsumowuje Rowntree.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Award 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Technologia ta, dostępna w ramach pakietu Flexcel NX Print Suite do opakowań giętkich, rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.