Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Canon otrzymał prestiżowe wyróżnienie

Canon otrzymał prestiżowe wyróżnienie

Firma Canon otrzymała prestiżowe wyróżnienie – People’s Choice Award – przyznane w ramach nagród The Circulars 2016 za program recyklingu kaset z tonerem. The Circulars to doroczna inicjatywa i program nagradzania prowadzony przez Young Global Leaders of the World Economic Forum we współpracy z Accenture.

Celem tego przedsięwzięcia jest wyróżnienie jednostek i firm z całego świata, które mają znaczący wkład w rozwój gospodarki okrężnej, gdzie wzrost nie jest uzależniony od zużycia cennych zasobów naturalnych.
W 2015 roku Canon obchodził 25. rocznicę wprowadzenia programu recyklingu kaset z tonerem, który został stworzony z myślą o ograniczeniu zużycia zasobów. Do tej pory, w ramach tej bezpłatnej inicjatywy, firma Canon zebrała i przetworzyła ponad 344 tys. ton kaset i zmniejszyła emisję CO2 o ponad 502 tys. ton. W zeszłym roku Canon uruchomił w Japonii nową fabrykę, dzięki której usprawniono proces sortowania materiałów i o 50 proc. zwiększono moce produkcyjne.
Szczegółowe informacje na temat programu recyklingu kaset z tonerem dostępne są na stronie Canon. Dla uzyskania najwyższej jakości wydruków Canon rekomenduje stosowanie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych.

Fot. Od lewej: David Bateson, Senior Vice President of Legal, IP and Sustainability, Canon Europe przyjmuje nagrodę The Circulars, którą przekazuje Andy Wales, Corporate Affairs Director, SAB Miller

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.