Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / W „chmurach” z Windowsem

W „chmurach” z Windowsem

W trakcie konferencji Worldwide Partner Conference 2011 w Los Angeles Microsoft podał pierwsze informacje o kolejnych wersjach produktów przeznaczonych do administrowania i zarządzania danymi „w chmurze”. Firma wyjaśniła również, jak partnerzy mogą skorzystać na chmurowym przetwarzaniu danych, pomagając klientom ograniczyć koszty, działać elastyczniej i skupić się na celach biznesowych.

W lipcu Microsoft wyda nową wersję beta System Center 2012, która pomoże klientom budować rozwiązania typy private cloud oraz zarządzać aplikacjami. Microsoft podał też pierwsze informacje o następnej odsłonie Windows Server, określanej jako Windows Server 8, która będzie kolejnym etapem rozwoju rozwiązań chmurowych na potrzeby prywatne. Podczas spotkania zapowiedziano wersję CTP (community technology preview) oprogramowania SQL Server o nazwie „Denali” oraz projekt „Crescent” do wizualnej eksploracji danych i narzędzia deweloperskie SQL Server „Juneau”, które umożliwiają nowoczesne tworzenie oprogramowania w projektach serwerowych, analitycznych i chmurowych.
W czwartym kwartale 2011 r. odbędzie się również premiera najnowszego wydania Microsoft Dynamics CRM Online, dzięki któremu partnerzy będą mogli oferować klientom korporacyjnym Microsoft Dynamics CRM Online z Microsoft Office 365. Ponadto, nowa usługa Microsoft Dynamics ERP RapidStart pomoże partnerom szybko skonfigurować spójne, powtarzalne etapy wdrażania systemu ERP, co skróci czas wstępnej implementacji i pozwoli im skupić się na własnym biznesie. Usługa zbudowana na platformie Windows Azure będzie dostępna w sierpniu.
Firma zapowiedziała także wersję beta nowego wydania Windows Intune do chmurowego zarządzania komputerami PC i ich zabezpieczania. Wśród nowych funkcji rozwiązania znajduje się dystrybucja oprogramowania, która daje partnerom możliwość wdrażania oprogramowania firm trzecich oraz Microsoft z praktycznie dowolnego miejsca i komputera z dostępem do Internetu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas Kongresu European Carton Makers Association w Krakowie (15–16 września 2022 r.) tradycyjnie miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu European Carton Excellence Awards, organizowanego przez ECMA i Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Tektury i Pudełek Składanych Pro Carton. Jakie projekty zyskały największe uznanie jurorów?

Szwajcarski producent wielkoformatowych ploterów z płaskim stołem – swissQprint – obchodzi piętnastą rocznicę istnienia. Firmę utworzyli we wrześniu 2007 r. Reto Eicher, Hansjörg Untersander i Roland Fetting. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 200 osób i działa w skali globalnej, współpracując z ponad 30 niezależnymi firmami partnerskimi, wspólnie z którymi zainstalowało ponad 1,6 tys. maszyn.

Firma Fujifilm poinformowała, że jej maszyna Revoria Press PC1120 otrzymała przyznawaną przez Keypoint Intelligence nagrodę Buyers Lab 2022 Pro Award w kategorii Wyjątkowe wysokonakładowe urządzenie produkcyjne CMYK+. Model ten jest dostępny w Austrii, Czechach, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Portugalii i Włoszech.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.