Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Oprogramowanie biznesowe dla poligrafii

Oprogramowanie biznesowe dla poligrafii

Kodak ogłosił, że w wyniku rozszerzonej współpracy z firmami Microsoft, PrintVis i VPress opracował zaawansowane rozwiązanie biznesowe dla przemysłu poligraficznego. W wyniku kooperacji już od 1 stycznia 2021 r. w USA, Kanadzie i Europie Zachodniej dostępny będzie nowy produkt o nazwie Kodak Prinergy On Demand Business Solutions – pierwsze w pełni zintegrowane, kompleksowe oprogramowanie przeznaczone dla wszystkich aplikacji i maszyn drukujących dowolnej wielkości i typu.

Jak podaje Kodak, nowe rozwiązanie zapewnia skalowalne, zautomatyzowane funkcje, które obejmują kluczowe procesy zachodzące w drukarni i zapewniają ich pełną widoczność – od sprzedaży po fakturowanie. Dla użytkowników oznacza to możliwość wygodnego, płynnego i wydajnego zarządzania całością procesów, a jednocześnie eliminację złożoności i kosztów ich integracji, aktualizacji oraz utrzymywania wielu niezależnych programów pochodzących od różnych dostawców. Dzięki stałemu monitorowaniu bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym rozwiązanie chroni drukarnię przed cyberatakami. Kodak Prinergy On Demand Business Solutions łączy funkcje Office, CRM, ERP i MIS z rozwiązaniami web-to-print i przepływem pracy Prinergy On Demand w ramach jednej, w pełni zintegrowanej platformy opartej na chmurze. To nowoczesne oprogramowanie znajduje się na platformie Microsoft Azure, dzięki czemu gwarantuje zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy poziom dostępności. Kodak wzbogacił oprogramowanie o typowe dla branży funkcje analityczne, wykorzystując możliwości sztucznej inteligencji. Producent zadbał o integrację, administrację IT i bieżące utrzymanie systemu dzięki opcji zarządzania w czasie rzeczywistym (Managed Services). Funkcjonalności ERP/MIS oparte na Microsoft Dynamics 365 Business Central pochodzą z systemu PrintVis, natomiast zaawansowane funkcje web-to-print, sklepu internetowego i VDP z VPress.

„Kodak Prinergy On Demand Business Solutions zapewnia wygodę i efektywność kosztową, jest w pełni zintegrowanym oprogramowaniem dla branży poligraficznej, opartym na subskrypcji. Płynne, proste i zautomatyzowane rozwiązania, pozbawione ukrytych kosztów związanych z integracją produktów od różnych dostawców, dają drukarniom gwarancję spokoju i stabilności” – podkreśla Todd Bigger, wiceprezes ds. druku w firmie Kodak. Cecilia Flombaum, lider ekosystemu aplikacji biznesowych Microsoft, dodała: „Zapewniając elastyczność operacyjną, wgląd w działanie i usprawniony przepływ pracy, Microsoft Dynamics Business Central pomaga firmie Kodak w dostarczaniu rozwiązań, które pozwalają klientom skupić się na własnych zleceniodawcach, a mniej na zarządzaniu oprogramowaniem i serwerami”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Award 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Technologia ta, dostępna w ramach pakietu Flexcel NX Print Suite do opakowań giętkich, rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.