Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowy asortyment kolorowych drukarek firmy OKI

Nowy asortyment kolorowych drukarek firmy OKI

C542 i MC573 to kolorowe drukarki z nowego asortymentu firmy OKI Europe. Zarówno C542, jak i MC573 są wyposażone w 7-calowy ekran dotykowy i korzystają z otwartej platformy sXP (smart Extendable Platform) firmy OKI. Umożliwia to darmowe łączenie się z oprogramowaniem SENDYS Explorer LITE do zarządzania dokumentami. Platforma umożliwia też integrację z aplikacjami innych firm, takimi jak PaperCut i Drivve.

„Te innowacyjne, atrakcyjne cenowo drukarki zostały zaprojektowane z myślą o tym, by pomóc sprzedawcom sprostać wyzwaniom szybko zmieniającego się rynku”, mówi Tetusya Kuri, wiceprezes ds. marketingu na terenie EMEA dla OKI Europe Ltd. „Od banerów, ulotek i oznakowań zewnętrznych w pełnym kolorze do etykiet i katalogów, nowe drukarki kolorowe firmy OKI spełnią wszelkie potrzeby dzięki połączeniu nowoczesnej technologii z oprogramowaniem, które przekształcają procesy pracy i zwiększają wydajność”.

„Na przykład model C542 i wielofunkcyjna drukarka MC573 po raz pierwszy przenoszą inteligentne drukowanie do małych firm. Oznacza to jakość wydruku 1200 x 1200 dpi oraz wysoce elastyczną obsługę nośników, która sprawia, że wszystkie formy drukowania są wykonywana na żądanie i na miejscu za pomocą niedrogiego cenowo urządzenia”.

Dostępny jest pakiet dla programistów, który umożliwia szybkie tworzenie spersonalizowanych rozwiązań. Małe grupy robocze mogą za jego pomocą łączyć się z istniejącą grupą drukowania podążającego. Na przykład: sprzedawca może zaprojektować materiały promocyjne w głównej siedzibie firmy i udostępnić je lokalnym przedstawicielstwom za pomocą programu Sendys Explorer. Wystarczy, że kierownik sklepu podejdzie to urządzenia MFP, uwierzytelni swoje dane i już może drukować materiały promocyjne. Firma OKI pomaga sprzedawcom redukować koszty, oszczędzać czas i dostosowywać się do zmieniających się warunków bez długotrwałych przygotowań.
Modele C823/C833/C843 z nowego asortymentu są odpowiedzią na potrzeby większych sklepów, które wymagają niezawodności przy dużej ilości kolorowych wydruków wysokiej jakości wykonywanych na miejscu oraz drukowania materiałów marketingowych (od broszur po banery) na żądanie. Jak zapewnia producent, te drukarki A3 to odpowiedni wybór dla sprzedawców, gdyż łączą niewielkie rozmiary (co pozwala sprzedawcom wykorzystać przestrzeń sklepową na promocję urządzeń i usprawnienie obsługi klienta) z wydajnymi materiałami eksploatacyjnymi oraz możliwością radzenia sobie z wymaganiami drukowania na miejscu. Są one także wyposażone w cenne funkcje zabezpieczające, takie jak prywatne drukowanie oraz odblokowywania kart opcjonalnych, co pozwala zachować poufność dokumentów.

Modele C542 i MC573 są zgodne z usługą AirPrint firmy Apple Inc, a wszystkie urządzenia z usługą Google Cloud Print 2.0, która pozwala drukować podczas pracy zdalnej, oraz Wireless Direct, która umożliwia bezpieczne, jednoczesne podłączanie urządzeń przewodowych i bezprzewodowych. Standardowo dostępna łączność Gigabit Ethernet ułatwia przesyłanie dużych, kolorowych plików.

„Dzięki możliwości drukowania przyciągających oko materiałów sprzedażowych w wysokiej rozdzielczości te zaawansowane modele z nowego asortymentu kolorowych drukarek firmy OKI umożliwiają sprzedawcom szybkie reagowanie na zmieniające się wymagania, wyprzedzać konkurentów oraz spełniać wygórowane wymagania sprzedaży wielokanałowej”, mówi Kuri.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Award 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Technologia ta, dostępna w ramach pakietu Flexcel NX Print Suite do opakowań giętkich, rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.