Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe laminaty od Avery Dennison na warsztatach Integart

Nowe laminaty od Avery Dennison na warsztatach Integart

Firma Avery Dennison wprowadziła na rynek nową serię laminatów klasy premium do oklejania pojazdów – DOL 1400 Z. Mają one ulepszone parametry „dopasowania się” w tym także 3D, są bardziej przezroczyste i rozciągliwe (wydłużenie aż do 220%) oraz kompatybilne ze wszystkimi technologiami druku cyfrowego.

W skład serii wchodzą laminaty: DOL 1460Z (połysk), DOL 1480Z (mat) i DOL 1470Z (efekt lustra). Nowe folie mają wysokie właściwości wydłużania (wyższe o 20% w stosunku do typowych materiałów stosowanych w branży) i dopasowywania się do podłoża, zapewniają także – jak podaje producent – dużą wydajność oraz jakość i trwałość nadruków (gwarancja na grafiki do 6 lat w pionie i 3 lata w poziomie).

Laminaty serii DOL 1400 Z będą wśród materiałów używanych podczas jednodniowych warsztatów oklejania samochodów foliami Avery Dennison, które organizuje Avery Dennison Graphic Academy wraz z polskim dystrybutorem marki – firmą Integart. Warsztaty, przeznaczone dla firm specjalizujących się w oklejaniu pojazdów, odbędą się w trzech miastach Polski: Katowicach (21 maja br.), Warszawie (22 maja) i Poznaniu (23 maja).

Pod okiem certyfikowanych aplikatorów uczestnicy poznają najlepsze i najciekawsze rozwiązania aplikacyjne z wykorzystaniem folii Avery Dennison klasy premium, przeznaczonych do druku wielkoformatowego. Podczas trzech bloków warsztatów trenerzy pokażą, jak stosując odpowiednie zabiegi i triki można zmienić auto, nadając mu nie tylko niebanalny styl i oryginalne wzory, ale także ochronić jego lakier.

Więcej informacji na stronie www.integart.com.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Nowa edycja raportu drupa Global Trends, uznawanego za barometr biznesowy dla branży poligraficznej i opakowaniowej, jest już dostępna. Publikacja powstała na podstawie ankiety, którą na zlecenie targów drupa przeprowadziły wiosną 2022 r. dwie firmy (brytyjska Printfuture i szwajcarska Wissler & Partner). Wzięło w niej udział ponad 500 menedżerów reprezentujących drukarnie oraz producentów i dostawców maszyn i urządzeń z całego świata. Raport dostarcza cennych informacji na temat trendów technologicznych, rozwoju rynku, planów inwestycyjnych. Jego pełna wersja jest dostępna odpłatnie TUTAJ, natomiast w numerze 9/2022 „Świata DRUKU” znajdą Państwo przegląd najważniejszych wniosków zawartych w badaniu.

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.