Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe inteligentne urządzenie wielofunkcyjne od OKI

Nowe inteligentne urządzenie wielofunkcyjne od OKI

Firma OKI Europe poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowego, uniwersalnego i łatwego w obsłudze kolorowego urządzenia wielofunkcyjnego A3 – MC883. Jak podaje producent, oferuje ono wysoką wydajność kopiowania i druku w kolorze, ponadto konfigurowalny, kolorowy ekran dotykowy oraz inteligentne oprogramowanie, które umożliwia elastyczne, wydajne i bezpieczne przechwytywanie dokumentów, współpracę i zarządzanie.

Dzięki cyfrowej technologii LED firmy OKI urządzenie MC883 zapewnia bardzo dobrą ostrość tekstu i wysoką jakość druku kolorowych obrazów w bardzo wysokiej rozdzielczości 1200 × 1200 dpi na nośnikach o różnych rozmiarach (od A6 po banery 1,3 m) i gramaturze (do 256 g/m2). Przeznaczone jest dla wymagających środowisk biznesowych, zapewniając wysoką jakość druku, skanowania i kopiowania przy dużych nakładach. Urządzenie zostało wyposażone we wbudowany zszywacz do 20 arkuszy, dwa podajniki wyjściowe, maksymalną pojemność podajników wynoszącą ponad 2 tys. arkuszy; drukuje z prędkością 35 str./min. Oferuje również funkcje skanowania dokumentów i zarządzania nimi, w tym szybkie skanowanie do 50 obrazów/min. oraz automatyczny podajnik odwracający (RADF) o pojemności 100 arkuszy, który ułatwia kopiowanie, skanowanie i faksowanie dwustronnych dokumentów.

Jak zapewnia OKI, konfiguracja, obsługa i konserwacja MC883 są łatwe i nie wymagają pomocy serwisanta. 7-calowy kolorowy ekran dotykowy można w pełni dostosować do własnych potrzeb, co ułatwia tworzenie i rejestrowanie niestandardowych makr dla zadań oraz zapisywanie ich na ekranie głównym, ułatwiając dostęp i przyspieszając wykonywanie częstych operacji. Aby usprawnić procesy biznesowe wymagające dużej ilości dokumentów i zwiększyć wydajność, elastyczna platforma Smart Extendable Platform (sXP), w którą wyposażone jest urządzenie MC883, umożliwia jego bezproblemową integrację z rozwiązaniami innych firm, w tym PaperCut MF i Drivve Image oraz zaawansowanym oprogramowaniem OKI SENDYS Explorer. Otwarta architektura platformy sXP zapewnia partnerom elastyczność w tworzeniu rozwiązań i aplikacji dla urządzeń OKI, pomagając firmom w znalezieniu właściwego rozwiązania dla określonych wymagań i potrzeb branżowych. Platforma sXP jest odpowiednia zarówno dla małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw z wielu branż takich jak budownictwo, służba zdrowia i organizacja usług specjalistycznych. SENDYS Explorer, zwiększające wydajność urządzenia poprzez digitalizację, udostępnianie i porządkowanie wszystkich dokumentów w elastyczny i bezpieczny sposób, jest dostępne za pośrednictwem przeglądarki internetowej i umożliwia użytkownikom skanowanie dokumentów oraz bezpieczne zarządzanie nimi w całej organizacji. Dodatkowe funkcje obejmują optyczne rozpoznawanie znaków (OCR), obsługę faksów przez pocztę e-mail, przekazywanie, konwersję i przesyłanie. Oprogramowanie pozwala również użytkownikom na prywatny dostęp do plików i przeszukiwanie treści dokumentów, a także śledzenie stanu wszystkich zadań skanowania za pomocą repozytorium dokumentów.

„Urządzenie MC883 stanowi fantastyczny dodatek do naszej oferty inteligentnych urządzeń wielofunkcyjnych. Łączy przyjazną dla użytkownika konstrukcję z niezwykłym, dostosowanym przepływem pracy i doskonałą jakością drukowania w kolorze w rozdzielczości 1200 × 1200 dpi. Dzięki niezawodnemu, wydajnemu sprzętowi oraz elastycznemu oprogramowaniu i otwartej architekturze platformy sXP firmy OKI, MC883 stanowi niezwykle wszechstronne narzędzie, które pomaga organizacjom wszystkich typów i rozmiarów usprawnić złożone, wymagające dużych ilości dokumentów obiegi pracy oraz zwiększyć wydajność bez obniżania jakości” — mówi Polfai Ng, Product & Propositions Manager w OKI Europe Ltd.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas Kongresu European Carton Makers Association w Krakowie (15–16 września 2022 r.) tradycyjnie miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu European Carton Excellence Awards, organizowanego przez ECMA i Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Tektury i Pudełek Składanych Pro Carton. Jakie projekty zyskały największe uznanie jurorów?

Szwajcarski producent wielkoformatowych ploterów z płaskim stołem – swissQprint – obchodzi piętnastą rocznicę istnienia. Firmę utworzyli we wrześniu 2007 r. Reto Eicher, Hansjörg Untersander i Roland Fetting. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 200 osób i działa w skali globalnej, współpracując z ponad 30 niezależnymi firmami partnerskimi, wspólnie z którymi zainstalowało ponad 1,6 tys. maszyn.

Firma Fujifilm poinformowała, że jej maszyna Revoria Press PC1120 otrzymała przyznawaną przez Keypoint Intelligence nagrodę Buyers Lab 2022 Pro Award w kategorii Wyjątkowe wysokonakładowe urządzenie produkcyjne CMYK+. Model ten jest dostępny w Austrii, Czechach, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Portugalii i Włoszech.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.