Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy prezes i dyrektor operacyjny Avery Dennison

Nowy prezes i dyrektor operacyjny Avery Dennison

Deon Stander

Avery Dennison Corporation poinformowała, że od 1 marca 2022 r. stanowisko prezesa i dyrektora ds. operacyjnych (President and Chief Operating Officer) zajmuje Deon Stander. W tej roli będzie odpowiedzialny za globalne operacje biznesowe firmy, a wszyscy liderzy jednostek biznesowych będą mu podlegać. Mitch Butier nadal pełni funkcję prezesa i dyrektora generalnego korporacji.

Deon Stander dołączył do Avery Dennison w 2007 r. w ramach przejęcia Paxar, gdzie pracował od 2003 r. Od czerwca 2015 r. kierował działem Retail Branding and Information Solutions (RBIS) firmy, gdzie przewodził znaczącej transformacji firmy. Ponadto, jako lider zrównoważonego rozwoju Avery Dennison, był głównym budowniczym w kształtowaniu strategii zrównoważonego rozwoju firmy, mającym również duży udział w opracowaniu i wdrożeniu strategii dalszego działania. Wcześniej pełnił szereg funkcji związanych ze zwiększaniem odpowiedzialności na stanowiskach w Europie, Azji i Ameryce Płn. Uzyskał tytuł MBA na Uniwersytecie Lancaster w Wlk. Brytanii.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Atrium Centrum Ploterowe wraz z Ikonos organizuje RoadShow w miesiącach lipiec i sierpień 2022 r. Zaplanowano aż dziewięć spotkań, a najbliższe odbędą się w Bydgoszczy – 12 lipca i w Gdańsku – 14 lipca br. Udział w wydarzeniu, nad którym patronat medialny objął „Świat DRUKU”, jest bezpłatny. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

W maju br. grono członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o kolejną firmę – spółkę Decard, która jest producentem gadżetów reklamowych oraz półproduktów biżuteryjnych i dekoracyjnych z dowolną grafiką i przestrzenną teksturą.

UPM Raflatac jest pierwszą firmą na świecie, która wykorzystuje odpady z tworzyw sztucznych zanieczyszczających ocean (OBP) do produkcji etykiet. Seria etykiet Ocean Action powstaje przy wykorzystaniu metody bilansu masy i stanowi efekt ścisłej współpracy UPM z wieloma partnerami w łańcuchu wartości produktu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.