Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Ostatnia szansa na zgłoszenie gwiazd tegorocznej drupy!

Ostatnia szansa na zgłoszenie gwiazd tegorocznej drupy!

Zapraszamy Państwa do współpracy przy tworzeniu przygotowywanego przez naszą redakcję specjalnego dodatku do „Świata DRUKU” pt.: „Gwiazdy targów drupa 2016 – Katalog najciekawszych rozwiązań poligraficznych”, który zostanie wydany na przełomie lipca i sierpnia br.
Na łamach tej publikacji przedstawimy te rozwiązania prezentowane na tegorocznych targach drupa, które Państwa i naszym zdaniem są najbardziej innowacyjne.

Chcielibyśmy zaprezentować je w głównych kategoriach:
1. Offset
2. Flekso
3. Druk cyfrowy
4. Inne rozwiązania
wśród których wyodrębnimy podkategorie:
- technologie, maszyny i urządzenia;
- software;
- materiały (farby, lakiery, podłoża i inne);
- obróbka po druku.
Kategorie te nie mają jeszcze ostatecznego układu, gdyż zależy on w dużej mierze od Państwa preferencji. Idea natomiast jest taka, aby Czytelnicy naszego czasopisma oraz Internauci mogli zagłosować na rozwiązanie, które ich zdaniem powinno otrzymać tytuł Supergwiazdy targów drupa 2016. Głosowanie będzie się odbywało za pośrednictwem naszej strony internetowej od momentu ukazania się specjalnego dodatku do 31 października br. Po zliczeniu wszystkich głosów wyłonione zostaną Supergwiazdy targów drupa 2016 w głównych kategoriach. Zwycięzcę, który otrzyma największą liczbę głosów, obdarujemy pamiątkowym dyplomem dla „Supergwiazdy drupy 2016” oraz promującą zwycięskie rozwiązanie kampanią, na którą będą się składać możliwość zamieszczenia jednostronicowego artykułu promocyjnego lub całostronicowej reklamy w grudniowym wydaniu „Świata DRUKU” 2016 oraz kwartalna emisja od grudnia 2016 do lutego 2017 banera reklamowego na www.swiatdruku.eu.
Do zaprezentowania zgłaszanych przez Państwa gwiazd targów drupa w specjalnym dodatku pt.: „Gwiazdy targów drupa 2016 – Katalog najciekawszych rozwiązań poligraficznych” chcemy przekazać do Państwa dyspozycji stronę tej publikacji na jedno zgłaszane rozwiązanie, na której przedstawimy je w postaci jednostronicowej prezentacji, zawierającej:
- zdjęcie rozwiązania,
- jego opis w postaci tekstu (3000 znaków ze spacjami),
- logotyp i dane kontaktowe Państwa firmy.
Cena netto za stronę z prezentacją i zgłoszenie danego rozwiązania do konkursu na „Supergwiazdę targów drupa 2016” wynosi 2900 zł. Materiały do przygotowania Państwa prezentacji prosimy przesyłać do naszej redakcji do 12 lipca br.

Specjalny dodatek pt.: „Gwiazdy targów drupa 2016 – Katalog najciekawszych rozwiązań poligraficznych” będzie prezentowany bezpłatnie na www.swiatdruku.eu w dziale Archiwum/Rok 2016. W związku z konkursem na „Supergwiazdę targów drupa 2016” przygotowane zostaną dodatkowa podstrona z prezentacjami gwiazd drupowych oraz sonda konkursowa, pozwalająca na interaktywny kontakt z Internautami i oddanie przez nich głosu na wybrane rozwiązanie.
Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy i życzymy wygranej w konkursie na Supergwiazdę targów drupa 2016!
W przypadku wszelkich pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Award 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Technologia ta, dostępna w ramach pakietu Flexcel NX Print Suite do opakowań giętkich, rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.