Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Avery Dennison uruchamia stronę internetową po polsku

Avery Dennison uruchamia stronę internetową po polsku

Firma Avery Dennison jest obecna w naszym kraju od 1997 r. Ekspansję rozpoczęła od otwarcia centrum dystrybucyjnego, i od tamtej pory nieustannie buduje sieć współpracy. Polska jest uznawana za ważny obszar strategiczny, a jednym z wyrazów zaangażowania w działania na jej terenie jest udostępnienie w ostatnim czasie strony internetowej w języku polskim.

Waldemar Jałocha, dyrektor ds. sprzedaży na Europę Wschodnią, powiedział, że nowa strona jest częścią długotrwałego zaangażowania firmy na rzecz możliwie jak najlepszej obsługi klienta: „Znalezienie odpowiednich materiałów na etykiety w odniesieniu do różnych zastosowań może być wyzwaniem. Bezpośrednie porady, które oferują nasi specjaliści techniczni to ważne korzyści, które pomagają wyróżnić Avery Dennison, a ta nowa strona oferuje klientom w Polsce łatwy dostęp do pomocy, której potrzebują. Komunikacja z klientami w ich własnym języku jest niezwykle ważna, a nowa strona jest ważnym uzupełnieniem działalności naszych lokalnych zespołów ds. sprzedaży, które posiadamy w tym regionie od wielu lat”. Dodał on, że prędkość odpowiedzi była kluczowym czynnikiem w nowej inicjatywie: „Wiemy, jak często ważne jest, aby klienci mogli korzystać z natychmiastowego dostępu do informacji na temat właściwości i zalet materiałów oraz aby te informacje były dostępne w ich własnym języku. Polska strona internetowa jest naszą szóstą wersją językową, przy czym wszystkie z nich odznaczają się przyjazną dla środowiska mobilnego i intuicyjną nawigacją”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.