Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje

Konkursy, promocje, okazje

W tym miejscu można dowiedzieć się, jakie promocje czy inne sposobności korzystnego nabycia produktów proponują aktualnie klientom firmy z branży. Tutaj anonsujemy także różnego typu konkursy.

Program Marzeń 2014

Program Marzeń 2014 to już trzecia edycja programu punktowego organizowanego przez Europapier-Impap. Klienci zbierają punkty, które następnie mogą wymienić na nagrody. Ponad 1000 nagród jest podzielonych na 8 kategorii: Multimedia, Świat kuchni, Dla domu, Narzędzia, Przeżycia, Dla dzieci, Dla niej i dla niego, Sport i czas wolny.

Trwa konkurs Image Yourself

Do końca czerwca potrwa kampania Image Yourself, organizowana przez Antalis International, w której już 400 osób wygrało telewizory, kamery, zegarki, luksusowe wycieczki do Brazylii. Na kolejnych szczęśliwców czekają kolejne nagrody, w tym wycieczka VIP do Brazylii z biletem na finał piłkarskich mistrzostw świata w lipcu.

Plan Adobe Creative Cloud

Powrócił specjalny plan Adobe Creative Cloud dla fotografów – otwarty dla wszystkich, bez ograniczeń. Cena przy zakupie planu rocznego to tylko €12,29 miesięcznie, ale obowiązuje ostateczny termin wykupienia planu: 31 marca 2014.

„Jestem na stoku” z Nikonem i Epsonem

Zakończyła się kolejna zimowa akcja „Jestem na stoku” firmy Nikon. W sześciu popularnych ośrodkach narciarskich amatorzy białego szaleństwa i fotografii testowali aparaty Nikon 1 AW1, Coolpix AW110 oraz lustrzanki i lornetki. Zorganizowano także konkurs fotograficzny z atrakcyjnymi nagrodami. Na stanowisku firmy Epson można było bezpłatnie wydrukować swoje zdjęcia na fotograficznej drukarce Epson L800.

Kup papier – drukuj zdjęcia za darmo!

Nie trzymaj w komputerze swoich najlepszych zdjęć! Wydrukuj je w dużym formacie, opraw i pokaż! Skorzystaj z akcji promocyjnej firmy Gellex. Każdemu, kto kupi w jej sklepie papier fotograficzny, udostępnia – na warunkach określonych Regulaminem akcji – pracownię, fotograficzne drukarki atramentowe i atrament w celu wydrukowania fotografii zupełnie za darmo.

HP GO!

Finał konkursu coraz bliżej. Jordania wzywa 14 najlepszych! Kupuj serwery HP ProLiant z procesorem Intel Xeon, oprogramowanie Microsoft ROK, usługi HP Care Pack oraz produkty sieciowe HP i rejestruj na stronie hpgo.pl do 19 lutego. Termin zgłoszeń do konkursu upływa 31 stycznia.

Świąteczna promocja Canona - do 31 stycznia

Trwa świąteczna promocja firmy Canon, dzięki której można uzyskać częściowy zwrot pieniędzy za zakupiony sprzęt. Canon poinformował, że do listy produktów objętych ofertą została właśnie dodana pełnoklatkowa lustrzanka – EOS 6D. Wysokość zwrotu dla tego modelu wynosi 400 złotych. W promocji biorą udział wszystkie aparaty EOS 6D zakupione od początku trwania CashBack, tj. od 15 listopada 2013.

Oferta papierów Image wzbogacona o 25 kolorów – Brazylia czeka!

Po wprowadzeniu do oferty papierów do druku cyfrowego Image Digicolor, Antalis ponownie wzmocnił kolekcję papierów Image. Tym razem uzupełnił ją kolorowy, barwiony w masie papier wielofunkcyjny występujący aż w 25 kolorach – Image Coloraction. Dodatkowo cała kolekcja papierów marki Image otrzymała nowe, przyciągające wzrok opakowania. Kampania Image daje możliwość wygrania atrakcyjnych nagród, w tym wycieczki do Brazylii na finał piłkarskich mistrzostw świata w lipcu 2014

Zniżki przy zakupie flagowych produktów Corel

Corel poinformał o zniżce na zakup pakietów CorelDRAW Graphics Suite X6, CorelDRAW Graphics Suite X6 Small Business Edition i Corel Photo Video Suite X6. Klienci, którzy dokonają zakupu pełnej wersji oprogramowania, są upoważnieni do uzyskania zniżki w wysokości do 100 euro. Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2013 roku.

Rabaty na nowości w API.PL

Z okazji Festiwalu Druku firma API.PL wprowadziła na nowości w ofercie specjalną ofertę handlową. Rabaty na nowe towary obowiązują do końca października 2013.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.